Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 31/95 A kérdező kommentje:
igen igen, határozottan jol csináltad Tommy! ;) nekem tetszett ;) SZIA! :) :)
2010. jan. 15. 12:23
 32/95 A kérdező kommentje:
pontosabban jól esett.... :):):)
2010. jan. 15. 12:25
 33/95 anonim ***** válasza:
Hát köszi, köszi, nem tesz semmit.:P
2010. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
Upsz, megint tommy voltam, a nyalista.:)
2010. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:

Azaz Tommy nagyon jó vagy!


Gondolom jólesik aljadék mocsoknak lenni. A legjobb érzés a világon. Semmi gerinc, semmi férfias tartás. Fetrengeni, mint egy féreg. Nincs is ennél jobb!

2010. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:

12:40 Nem tudom mekkora férfias tartás lenne benned, ha ez a aljadék mocsok belebaszná a fejed a monitorba.


Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mi a f@sz közöd van hozzá, hogy "aljadék mocsok" vagyok-e, és, hogy kinek nyalok be?


Sorry, hogy ilyen alpári voltam.


tommy

2010. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:
Tommy! ne foglalkozz már vele, hisz tudod hogy direkt csinálja csak provokál! csapj bele! ;) szerintem jól leszereltük.. ;)
2010. jan. 15. 13:11
 38/95 anonim ***** válasza:

Már kezded sejteni, igaz Tommy? :D


Mégsem olyan jó érzés? :D


Mit szólnak ehhez a csajok, akik látják, hogy így kikelsz magadből? :D Baromi béta. Bár igazából nem lepődnek meg. Sosem nézik férfinak azokat, akik benyalnak nekik...

2010. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 A kérdező kommentje:
jaj de kis butus vagy Te... látszik hogy éretlen tapasztalatlan vagy még... a csajok szeretik ha nyalnak nekik illetve őket.. vagy mi.... :):):) nah majd megtanulod ha egyátalán lesz aki esélyt ad rá hogy kiprobáld milyen is a nyalás.Szerintem magaddal nem vagy kibékülve, és ne bánsd Tommmy-t! nem hiszem hogy neki gondja lenne a csajozás terén ;) és szerintem részemről zárhatjuk is a témát.elég hozzászólást kaptam :)
2010. jan. 15. 13:18
 40/95 anonim ***** válasza:

Nem kinyalásról van szó, hanem gerinctelen hízelgésről. Amit Tommy csinál. Akkor is egyetért a csajokkal, amikor magában mást gondol. Feladja magát. Féreg.


Inkább megalázza magát, minthogy egyenes gerinccel őszintén beszéljen és cselekedjen. Nemhiszem, hogy megy neki a csajozás. A csajok szivesen barátkoznak az ilyennel. Örülnek a bólogató Jancsiknak. De nem tekintik férfinak őket, mert nem is azok. Árnyékemberek. Férgek. Mocskok. Senkiháziak. Ennyit erről.


Milyen férfi az, akit egy csajnak kell megvédeni? Szánalmas...

2010. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!