Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 51/95 anonim ***** válasza:

13:49 Hát látod...nagyon el vagyunk tájolva.:D


tommy

2010. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:

16:51 Hát igen, ilyenek ezek a fiúk.:D


tommy

2010. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:

Mi az srácok? :D


Most előszőr szembesültök az igazsággal? :D Hogy nyalógép férgek vagytok? Hogy gerinctelen aljadékok vagytok? Miért vagy ilyen ideges Tommy? Biztos nem azért, mert elevenjébe talált a megjegyzésem. :D Az ugye lehetetlen. Lehetetlen, hogy te egy féreg legyél, akit a csajok lesz@rnak. :D


Az előzőnek meg azt üzenem, hogy felejtsd el az iskolába tanult sz@r szöveget. Látom, hogy szivatni akarsz az erőltetett keménykedéseddel, de ez egyáltalán nem változtat a lényegen. Közötök nincs a férfiassághoz és az anyátokat is eladnátok csakhogy puncihoz jussatok! Szánalmas férgek vagytok! Ömlengjetek csak tovább hátha az segít! XD

2010. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:

13:53 Na jó igazad van, beismerem, mindenben igazad olt, átlátsz rajtam.:D


Azt is jól tudod, hogy nem láttam még pinát..., DE 1x egy képen.XD


Az a lényeg, hogy te fürödhetsz bennük, más nem számít.:D

2010. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:

Ahhhhwrrrr, igeeeen! Igeeen mondd meg nekünk, te igazi féééééhhrrrfffiiii!


Ahhhhh kell a tested cuncus mucus bikusom igeeeen! Mutasd meg nekünk hogy tudsz beszólni ahh igen jeeeeaaah


Vagyis nem. Mint mondtam, ülj le, egyes.

Star

2010. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:
provokátorunk! szerintem Tommy-ék gyakrabban kapnak puncit mint te.. bár az értelmesebb emberek nem csak erre hajtanak, de neked csak az kellene de azt sem tudod megszerezni. szoval jó lenne ha mostmár befejeznéd ezt az egész alpári,bunko,primitív viselkedést, mennyél szépen a dolgodra!
2010. jan. 15. 13:59
 57/95 anonim ***** válasza:

Azaz Star, nagyon jó vagy! :D


Kár, hogy tanult a szöveged. Az is kár, hogy nem belülről jön, hanem mutatod vele a menő gyereket. Nem őszinte. Pont olyan, mint amilyen az életben lehetsz. Megjátszod magad. Benyalsz a csajoknak. Féreg viselkedés. Aztán meg vagy lepődve, hogy nem vesznek komolyan. Dehát valakinek mocsoknak is kell lenni...

2010. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok téma?? De rossz?:D
2010. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:

Ahh igen, Mert neked belülről jön. Ahh yeah. Belülről, a feeling, ami 120%, ez a gettó törvénye ah yeah nigga. Yo brother, belülről jön az érzés, megszoksz vagy megszöksz ez a gettó törvnye face to face ah yeah come on, yeah baby.

:-D


Szerintem le vagy oltva, porrá vagy flame-elve, le vagy alázva, lesavazva, belédcsapkodtuk a villámokat, lehúztunk a wc-n, ahogy tetszik. Fogd fel és távozz emelt fővel a vereség helyszínéről.

A nő nemiszervvel kapcsolatban kérdezzük meg a barátnőmet, hosz száz vagyok-e.

De most már siess, mert véget ér a napközi és ha nem lesz kész a leckéd, apukád szomorú lesz.

Szevasz.

Star

2010. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Tommyék nagyon ritkán kapnak puncit és akkor sem tudják, hogy mit kezdjenek vele. Talán fel sem áll rendesen. Ez történik, ha valaki eladja a lelkét. Árnyékemberek. Ennyi.
2010. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!