Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 81/95 anonim ***** válasza:
Szinészkedj csak. :D Te is tudod, hogy sz@rházi vagy meg én is. :D Mindketten tudjuk, hogy kompenzálsz. Már csak a többiek előtt próbálod fenntartani a látszatot. Jó lesz majd ezután kifújnod magad. Igyál egyet! :D
2010. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:

Hát akkor szia Edina!


Azért örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, jól elszórakoztam.:D


Jó tanulást, és sok sikert a vizsgákhoz, meg a srácodhoz is.:)


Majd írok privit is, de most megyek nézek valami filmet, ki kell élveznem a szabim, jövő héten megint meló.:)


Szia

2010. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:

Csoki neked is Star!:D


Osszad a gyereket, hadd kapja az ívet.:)


Neked is üdv bunkókám, ne nagyon trágárkodj.:D

2010. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:

te most úgy látszik, akármennyit csinálhatom itt neked, úgy látszik, neked kicsit sem esik le:

N E M É R D E K E L !


Nem érdekel senkit a hülyeséged, senki nem figyel már ide! A kérdező elment, Tommy elment, megegyeztünk, milyen egy p...cs vagy és ennyi kész szia! Nem látod, hogy már csak egyedül ugatsz?


Star

2010. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
Kéne egy kis ész is, hogy leesen.:D
2010. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:

Rájöttél, hogy tehetetlen vagy Star? :D Tudod, amikor az ember tehetlen, akkor szenved. Féregként ez sokszor kijuthatott neked, szóval nem kell bemutatni.


Menjél igyál egy sört és próbáld elfelejteni, amit mondtam. :D Ne rágódj ilyen dolgokon, hogy árnyékember vagy. Jobb, ha nem gondolsz bele ilyen dolgokba...

2010. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:

Jajmár, nem olvastad, amit írtam? Nem használok árnyékokat, nem vagyok Lasombra vámpír!


Én hol Ventrue, hol Brujah, hol Toreador vámpír vagyok. Esetleg Gangrel vagy Malkavita!

2010. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
Gondolom társaságban is így próbálod a zavarodat leplezni. Kár, hogy mindenki átlát rajtad. Mindenki tudja, hogy gyökér vagy. Senkit nem tudsz megtéveszteni.
2010. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:

Átlátsz rajtam? Pedig 3-as erősségű a Fátyol diszciplínám!!


Na, mutasd csak, hányas célszámra dobtál, hány sikert, mert nem hiszem el!

2010. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vagy star. Ha még sokáig nyomod ezt az önmegjátszást még talán te is elhiszed, hogy magadat adod. Sok munka, de megéri! :D
2010. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!