Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
Jaja, de ne szólj itt a Brujah bandatagoknak, hogy Ventrue vagyok, oké? Elég sok idő volt beépülni.
2010. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
Igazi senkiházi vagy. Örülhetsz magadnak...
2010. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:

Nanana! Senkiházi! Ezt ne halljam! Nem vagyok én 15. generációs, hé! Én egy sok száz éves, erős vérű, 8. generációs Ventrue vagyok.


(még mindig nem veszed észre magad??)

2010. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
Te nem veszed észre magad LOL. Az a baj, hogy nemcsak itt csinálsz magadból hülyét, hanem mindenhol.
2010. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
Mindenhol? Amindenit! Hol mindenhol??
2010. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!