Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy győzzem meg, hogy váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg, hogy váljunk el?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 5 éve vagyunk házasok, de sosem szerettem igazán úgy érzem, csak életem mélypontján rátaláltam. Sajnos nem tudtam soha igazán megszeretni. Nagyon tisztelem és becsülöm, gyermekkora óta ismerem, de irritál. Évek óta rebesgetem, hogy váljunk el, hagyjuk egymást élni, de ő azt állítja hogy szeret és nem szeretne elválni. Összekaptunk a napokban azon, hogy ki mikor jön haza meg mennyit van otthon és mondtam neki, hogy ha elválnánk, egyikünk sem bajlódna a másik dolgaival. Ő nem akar válni, a másik indoka az, hogy szerinte nem gondoskodnék a gyermekünkről (ez persze nem igaz) . Én már nem vagyok épp annyira fiatal, bár öreg sem (37 éves vagyok) de ő még csak 26 és sajnálom valahol őt is, hogy viszonzatlan amit érez és nem tudunk boldogok lenni. Mivel győzzem meg hogy végre szabadítsuk fel egymást, hagyjunk egymásnak nyugalmat és váljanak el az útjaink?

2021. márc. 25. 09:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:
95%
Akkor sok sikert es kitartast neked.
2021. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. márc. 25. 21:28
 93/110 anonim ***** válasza:
100%

addig ír 50 ember hogy ne válj, akkor meg maradsz.

vicc.

2021. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 A kérdező kommentje:

95

Azokat ignorálom. Mert én válni akarok. Mindig is válni akartam. Nincs ami visszatart, csak nem akartam perrel. Azt akartam hogy minden csendben történjen,de már nem érdekel. Csak szabaduljak meg ettől a nőtől

2021. márc. 25. 22:40
 95/110 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy mediátort még keress fel, úgy talán megegyezhettek peren kívül.
2021. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 anonim ***** válasza:

#15, a rosszdöntés a gyerekvolt, de mindegy.

Neked nem ítélnek egy kétéves gyereket,bármibe fogadok.

aház a tied, a te neveden van.eznemjlent semmit. Mikor lettél tulajdonos? Ha a házasság előtt, akkor semmi köze hozzá, ha utána, akkor bizony fele-fele.

per nélkülnemlehet elválni, nem tudom, hogy gondolod, de nem kell a beleegyezése. A kereset beadásának idejére cuccolj el,

2021. márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sztorit már pár hete leadtad 1x. Akkor is ügyvéd volt a barátod, úgyhogy szerencsére akkor is sikerült pár óra alatt minden információt megtudni tőle, amire az elmúlt 5 év nem volt elég 😉
2021. márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
24%
Csak tudod van egy olyan hogy karma...
2021. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 A kérdező kommentje:

96

12 éve lettem tulajdonos, igen a házasság előtt. Tudom hogy működik ez, ne félj :) tudom hogy mi az enyém és mi közös.

97

Én biztos nem. Sajnálom, azt hiszem összekeversz valakivel.

Nekem ez a harmadik kérdésem amit gyakorira írok ki.

2021. márc. 26. 07:05
 100/110 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon sok a hozzászólás, ezért nem tudtam végig olvasgatni mindent, de egy valamiben biztos vagyok.

Ha nekem 11 évvel fiatalabb feleségem vagy barátnőm lenne, azt sem tudnám hogyan becsüljem meg.

Még talán olyasmit is megtennék érte, amit nem kéne.


Tudod ez úgy van, hogy amikor megvan nekünk valami, vagy valaki, addig nem hiányzik.

Amikor elveszítettük, akkor ébredünk rá, hogy most meg már mennyire hiányzik.


Bocsánat! Befogtam.

2021. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!