Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy győzzem meg, hogy váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg, hogy váljunk el?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 5 éve vagyunk házasok, de sosem szerettem igazán úgy érzem, csak életem mélypontján rátaláltam. Sajnos nem tudtam soha igazán megszeretni. Nagyon tisztelem és becsülöm, gyermekkora óta ismerem, de irritál. Évek óta rebesgetem, hogy váljunk el, hagyjuk egymást élni, de ő azt állítja hogy szeret és nem szeretne elválni. Összekaptunk a napokban azon, hogy ki mikor jön haza meg mennyit van otthon és mondtam neki, hogy ha elválnánk, egyikünk sem bajlódna a másik dolgaival. Ő nem akar válni, a másik indoka az, hogy szerinte nem gondoskodnék a gyermekünkről (ez persze nem igaz) . Én már nem vagyok épp annyira fiatal, bár öreg sem (37 éves vagyok) de ő még csak 26 és sajnálom valahol őt is, hogy viszonzatlan amit érez és nem tudunk boldogok lenni. Mivel győzzem meg hogy végre szabadítsuk fel egymást, hagyjunk egymásnak nyugalmat és váljanak el az útjaink?

2021. márc. 25. 09:23
 51/110 anonim ***** válasza:
73%
50: ja tipikus a saját sikertelenségét vetíti ki. Kidobta gondolom az első nője 30 évesen, azt is nehezen szedte fel de őt a pénzzel nem tudta megtartani. Jött egy naív, de azért okos tini, gyorsan hozzáment, gyereket szült és nagyon jól él, mert semmi dolga/baja már azt sem kell eltűrnie hogy a kérdező néha rámásszon arra a 2 percre.
2021. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mit értél el az életben kérdező, de az itt leírtak alapján semmi értelmeset nem nézek ki belőled. Egy dolgot látok csak amit elértél, hogy körülötted elcseszted az emberek életét a magadéval együtt. Erre nem vágnék fel a helyedben.
2021. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 A kérdező kommentje:

48

Én nem szabotálom, csak békésen akartam megoldani. De most lépni fogok, mert meggyőztek arról hogy nincs értelme.

49

Nem kitaláció. De fantáziád az van. Törölj amit akarsz, haver. A választ már megkaptam. Mi értelme lett volna egy kitalált kérdést feltenni?


50 még jó hogy ez nem rajtad múlik meg hogy egy senki vagy akinek nincs szava

2021. márc. 25. 13:52
 54/110 anonim ***** válasza:
87%
Ember, hiába őrjöngsz itt mindenkin a saját kérdésed alatt, te vagy az, akinek valami megmagyarázhatatlan okból ekkora roncsderby a családi élete. Önhibáján kívül természetesen. Amit el lehetett mondani a témában, az már mind elhangzott, nem tudom, mire számítottál.
2021. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 A kérdező kommentje:

51

Nem épp.

17 évig volt a barátnőm, élettársam. Már mindenki leste hogy mikor kérem meg a kezét, amikor az apjával összevesztem valamin és azt mondta nem akar a családjában tudni és én felindulásból szakítottam. Utána megpróbáltam helyrehozni a szakítást, a lány benne is lett volna de az apja nem hagyta és aztán sok veszekedés meg kellemetlenség után lemondtam róla.

Amúgy a házasságomat qrva rosszul látod és látszik hogy csak a rosszindulat beszél belőled.

Itt koránt sem a pénzről van szó. Én ajánlottam ezt fel, és ha akartam volna bármikor elküldtem volna dolgozni (közgázat végzett, és szívesen ment is volna).

52

Igen,ebben igazad van hogy elcseszted az életem. Legalább is 5 évet belőle biztos. De ez van. Mit értem el? Ahh, semmit. Nyilván te többet.

2021. márc. 25. 13:56
 56/110 A kérdező kommentje:

54

Nem a nagyokosok kioktatására. Ha felteszek egy kérdést, választ várok rá, nem Kioktatást vagy a helyzet kielemzését, véleményezését.

Ha tőled megkérdik, hogy mennyibe kerül egy kiló tegnapi kenyér, mit mondasz? "Nos szerintem a tegnapi kenyér az nem ér fel a frissel, igazán rossz döntés lenne ha azt vennél, nem túl elegáns azt felszolgálni, stb"

Ezt válaszolnád? Vagy megmondanád az árát és kész?

2021. márc. 25. 13:59
 57/110 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ez neked visszatérő elem, hogy random rokonok hatására szakítasz/házasodsz a párjaiddal? Hát jó.
2021. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
90%

hacsak nem 10 éves volt akkor az exed akkor mit hallgatott az apjára?

amúgy így utólag nagyon is igaza lett "apóspajtinak".

2021. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
100%

Te figyi, te TÉNYLEG nem érzed, hogy te mész szemben az autópályán?

Egy ilyen alaphelyzet felvázolása után nevetséges és életszerűtlen teljesen értékítélet-mentes válaszokat várni bármilyen platformon. Jópáran leírták amúgy, hogy ez, amit nekünk összefoglaltál, maga a tökéletes érv a feleségeddel szemben. Ha nem érti meg, akkor addig kell mondani/sulykolni, amíg leesik neki, hiszen egyszerűen ez a tényállás, ami tökéletesen valid válóók is egyben. Ezzel úgy érzem, tényleg megválaszoltuk a pontos kérdésedet. De ezt te is tudod, ahogy azt is, hogy mit kell tenned a válás elindításához.

Az a stílus, amiben itt hörögsz mindenkinek, instant hiteltelenné tesz bárki szemében, pláne hogy még te kéred ki magadnak a személyeskedést.

2021. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
100%
Neked is csak egy bajod van, de az hatalmas. Jól megkavarod a szart, utána meg várod a csodát, hogy kihúzzon belőle, de véletlenül se közölje veled, hogy mekkora ökör vagy.
2021. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!