Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy győzzem meg, hogy váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg, hogy váljunk el?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 5 éve vagyunk házasok, de sosem szerettem igazán úgy érzem, csak életem mélypontján rátaláltam. Sajnos nem tudtam soha igazán megszeretni. Nagyon tisztelem és becsülöm, gyermekkora óta ismerem, de irritál. Évek óta rebesgetem, hogy váljunk el, hagyjuk egymást élni, de ő azt állítja hogy szeret és nem szeretne elválni. Összekaptunk a napokban azon, hogy ki mikor jön haza meg mennyit van otthon és mondtam neki, hogy ha elválnánk, egyikünk sem bajlódna a másik dolgaival. Ő nem akar válni, a másik indoka az, hogy szerinte nem gondoskodnék a gyermekünkről (ez persze nem igaz) . Én már nem vagyok épp annyira fiatal, bár öreg sem (37 éves vagyok) de ő még csak 26 és sajnálom valahol őt is, hogy viszonzatlan amit érez és nem tudunk boldogok lenni. Mivel győzzem meg hogy végre szabadítsuk fel egymást, hagyjunk egymásnak nyugalmat és váljanak el az útjaink?

2021. márc. 25. 09:23
 61/110 A kérdező kommentje:

57

Random rokonok? A lány apja kijelentette hogy nem akar a családban tudni. Én ezért összevesztem a pasassal. A lány mind védte az apját, mire én ott hagytam. Ennyi. Közöd?

58

Nem hallgatott de az apja mindent szabotált és nem akartam egy olyan családot, ahol nem fogadnak el engem és a szüleimet.

Igaza lett? Akkor nyald ki a seggét!


59

Ha valaki úgy beszél velem ahogy akkor én sem fogok udvarias lenni vele. Ha valaki nem képes mást, mint okoskodni akkor ne várjon többet lehurrogásnál. Kérdést tettem fel és kizárólag arra vártam választ.


A jövő hét folyamán beadjuk a keresetet, döntöttem, meg van beszélve. Köszönöm mindenkinek aki értelmesen tudott válaszolni.

2021. márc. 25. 14:17
 62/110 A kérdező kommentje:

60

Hogy jössz te ahhoz hogy ökörnek nevezz? Ki a fene vagy te? Kértem én hogy minősíts én bárki is? Kíváncsi voltam én erre? Tartsd meg magadnak a fenébe a véleményed, úgyis azzal fogsz megdögleni mert a kutyát nem érdekel.

Mindenki ökör akinek nem sikerült a házassága?

2021. márc. 25. 14:19
 63/110 anonim ***** válasza:
81%

Nem, tényleg nem vágja a menetirányt.

¯\_(ツ)_/¯

2021. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
92%

reggel 09:30 jaj mit tegyek

du 14:20 megbeszéltük, válunk


vicces, hogy 5 éve huzodó szarakodást 5 óra alatt lezárjatok.

2021. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
91%
Véleményem szerint az ökör itt a befuccsolt házasságoknak csak arra a részhalmazára értetett, ahol eleve szarból álltak neki várat építeni, mások befolyására, majd megfejelve egy közös gyerekkel. De hát tévedhetek ugye :D
2021. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
92%

szerintem csak az az ökör aki azért vesz el valakit mert a haverok mondták :)

bakker akkor nem ismeri valaki Ryan Gosling valamelyik haverját? :D :D

2021. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 A kérdező kommentje:

65

?hol írtam én ilyet? Kérem de nem kapom. Nem beszéltük meg. Úgy döntöttem hogy beadom én.


Sok privát üzenet érkezett és néhány hasznos válasz is (amiket nagyon köszönök) és rajtam kívül mindenki úgy látta jobbnak hogy én lépjek, ne várjak arra hogy majd ő beleegyezzen. Úgyhogy még fogom lépni ezt

2021. márc. 25. 14:26
 68/110 anonim ***** válasza:
81%

"Mindenki ökör akinek nem sikerült a házassága?"

Tényleg nem vágja.Nem érti. De az előzmények után nem is tudom mit vártam. Ennyi ésszel szabadlábon. Talán ezt megérti.

2021. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
86%
68: az hagyján, hogy szabadlábon de SZAPORODIK!!! :D
2021. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 A kérdező kommentje:

66


Legyen meg a te akaratod. Akkor ökör vagyok. És boldog ökörként akarok megdögleni, ezért hagyom el. Ennyi.


Elkövettem egy hibát (persze ti soha, áh, nem biztos nem) és rendezni akarom. Ennyiii

2021. márc. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!