Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy győzzem meg, hogy váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg, hogy váljunk el?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 5 éve vagyunk házasok, de sosem szerettem igazán úgy érzem, csak életem mélypontján rátaláltam. Sajnos nem tudtam soha igazán megszeretni. Nagyon tisztelem és becsülöm, gyermekkora óta ismerem, de irritál. Évek óta rebesgetem, hogy váljunk el, hagyjuk egymást élni, de ő azt állítja hogy szeret és nem szeretne elválni. Összekaptunk a napokban azon, hogy ki mikor jön haza meg mennyit van otthon és mondtam neki, hogy ha elválnánk, egyikünk sem bajlódna a másik dolgaival. Ő nem akar válni, a másik indoka az, hogy szerinte nem gondoskodnék a gyermekünkről (ez persze nem igaz) . Én már nem vagyok épp annyira fiatal, bár öreg sem (37 éves vagyok) de ő még csak 26 és sajnálom valahol őt is, hogy viszonzatlan amit érez és nem tudunk boldogok lenni. Mivel győzzem meg hogy végre szabadítsuk fel egymást, hagyjunk egymásnak nyugalmat és váljanak el az útjaink?

2021. márc. 25. 09:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 A kérdező kommentje:

100

Csakhogy én nem szeretem őt. Csak tiszteletet érzek iránta és egyfajta baráti szeretetet.

Nekem nem hiányozna. Mindig alig várom hogy elszabaduljak otthonról, ne kelljen vele legyek. És olyan felszabadító érzés volt, amikor tegnap a szemébe vágtam hogy többet nem könyörgök, nem várom hogy megegyeztünk, hanem ha vitával is, de elválok

2021. márc. 26. 09:58
 102/110 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Így már persze más a helyzet, ha te ennyire nem kedveled őt.

Így viszont akkor addig kell válni amíg fiatalok vagytok, és mindenki tud új életet kezdeni.


Ő főleg, hisz olyan mint a reggeli pékáru, friss ropogós, de a te helyzeted sem rossz, 37 évesen. Ez még fajin.

Itt még lehet keresgélni.


Később már tragédia. Én most 54 évesen maradtam egyedül, és képzeld el, hogy itt már szinte semmi remény.

Nálunk sem működött a szeretet, most már bánom, hogy nem léptem 10 évvel ezelőtt.

Akkor még lett volna remény. Így már sajnos szinte semmi.

Itt már mindenki megállapodott, mindenki boldog, szinte nincs szabadúszó nő.

2021. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 A kérdező kommentje:

102

Nagyon sajnálom a veled történt. Át tudom érezni. Tudom milyen érzés amikor menteni akarod a menthetetlent és nagyon későn ébredsz rá hogy már rég lépned kellett volna. Én is bánom hogy nem váltam el még az első évben. Már néhány hónap házasság után elviselhetetlen lett nekem, de nagyon bíztam benne hogy ez még fog változni.

2021. márc. 26. 10:24
 104/110 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, és így megszületett a gyerek is, amit azért valjunk be őszintén, ebben a helyzetben picit hátrány, mert így nehezebb a döntés.

Lehet ezt szépíteni, meg egyebek, de akkor is hátrány sajnos.


Én azt vettem észre, hogy ha az ember nem érzi a legelején, a legelső pillanatban, hogy odáig vagyok ezért a nőért, szinte megtudnék bolondúlni érte, akkor ez már nem fog kialakulni. Ezt érezni kell a legelső pillanatokban.


Én is így jártam, az elsővel. Húztuk vontuk, elment 20 év, a végén elváltunk.

A második iránt sem éreztem az igazi szikrát, 15 év után szakítottunk.

Tehát összesen elment 35 évem.

Egyiknél sem volt meg az igazi szikra, az igazi tűz, és ez nem is alakult ki.


Remélem harmadjára már nem hibázkok. 😀


Leírod nekem privátban röviden, hogy mi a fő probléma a lánnyal?

Most kiszaladok a piacra, úgyhogy ráérsz, majd utána elolvasom és válaszolok.

2021. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyetlen hibád, hogy gyereket nemzettél. Óriási felelőtlenség.

Kis csóri, semmiről nem tehet :(


Én is elválok a férjemtől hamarosan, de szerencsére akkora hülye nem voltam, hogy gyereket szüljek. Így most pofon egyszerű a goodbye.

2021. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 A kérdező kommentje:

105

Igen,ezt tudom. Szegény, ő az egyetlen áldozat az egészben... Nem kellett volna...

2021. márc. 26. 22:31
 107/110 anonim ***** válasza:
53%

#105 vagyok.


Tuti semmi esély, hogy együtt maradjatok? Elég önző ember vagyok, de azt hiszem, ha gyerekem lenne, egyetlen esetben hagynám el a férjem, ha bántana. Amúgy lesz&rnám, mert mindent meg lehet oldani.


Kérlek gondold meg!

2021. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 A kérdező kommentje:

Nos igen, ez mindig szöget üt a fejembe... Csak az a baj, hogy nem szeretem őt... Ha nem is mondható azt hogy szenvedek mellette, de fogolynak érzem magam. Voltak olyan esték amikor annyira sokat rágódtam ezen hogy sírni kezdtem és behúzódtam a ház legeldugottabb helyére. Próbált vígasztalni de én csak könyörögtem hogy hagyjon már el, értse meg hogy sosem lesz ebből semmi és hogy neki is jobb lesz ha külön megy...

Értem hogy mit mondasz és teljes mértékben igazad van... De már nem vagyok épp nagykamasz, nemsokára középkorú leszek és cirka 22 évem van elcseszve összesen az életemből ami rengeteg idő... Ha még egyszer 15 de legalább is 32 lennék, mindent máshogy csinálnék.

Így viszont nagyon szeretném ha amennyire csak lehet még élni tudnék, boldog tudnék lenni, stb.

2021. márc. 26. 23:01
 109/110 anonim ***** válasza:
100%
Oksi, ahogy érzed. A legjobbakat kívánom.
2021. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. márc. 26. 23:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!