Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy győzzem meg, hogy váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg, hogy váljunk el?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 5 éve vagyunk házasok, de sosem szerettem igazán úgy érzem, csak életem mélypontján rátaláltam. Sajnos nem tudtam soha igazán megszeretni. Nagyon tisztelem és becsülöm, gyermekkora óta ismerem, de irritál. Évek óta rebesgetem, hogy váljunk el, hagyjuk egymást élni, de ő azt állítja hogy szeret és nem szeretne elválni. Összekaptunk a napokban azon, hogy ki mikor jön haza meg mennyit van otthon és mondtam neki, hogy ha elválnánk, egyikünk sem bajlódna a másik dolgaival. Ő nem akar válni, a másik indoka az, hogy szerinte nem gondoskodnék a gyermekünkről (ez persze nem igaz) . Én már nem vagyok épp annyira fiatal, bár öreg sem (37 éves vagyok) de ő még csak 26 és sajnálom valahol őt is, hogy viszonzatlan amit érez és nem tudunk boldogok lenni. Mivel győzzem meg hogy végre szabadítsuk fel egymást, hagyjunk egymásnak nyugalmat és váljanak el az útjaink?

2021. márc. 25. 09:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 A kérdező kommentje:

17/18

Azt gondoltuk, majd a gyerek összekovácsol. Sajnos ő a legnagyobb vesztes az egészben, igen..


Nem kérek támadásokat.

Lehet hogy nektek tökéletes párkapcsolatotok van, tökéletes magánéletetek, de nekem nem.

2021. márc. 25. 10:50
 22/110 A kérdező kommentje:

20

Hát persze

Miért van az hogy minden egyes kérdésnél ezen a fórumon jön egy ilyen okos?

2021. márc. 25. 10:51
 23/110 anonim ***** válasza:
86%

Nem vonzódsz hozzá de azért csak megdugtad...... Nem érdekelt soha de azért elvetted, mert hátha. Jó nagy barom vagy apukám, az egyszer héccentség. Behülyítetted saját magad, és körülötted mindenkit.Most meg mikor már jól megkavartad a szart rendesen magad körül, csak úgy lelépnél? Mondd, neked sosem volt elképzelésed a saját jövődről, csak az, hogy szerinted másoknak mi a megfelelő?

Honnan szedted ezt a baromságot is, hogy majd a gyerek megold ilyen súlyos problémákat?

Ne támadjanak, persze, de ennyire hülye ember mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Ha megcsináltad a szart, akkor viseld el a következményeket is.

2021. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves voltál, amikor házasodtál? 12?Akkor még esetleg lehet hinni a mesékben.
2021. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 A kérdező kommentje:

23

Köszönöm hogy minősítesz, de ha jól emlékszem, nem kértem. Tartsd meg magadnak a véleményed.

Ne törődj te azzal hogy nekem milyen elképzeléseim vannak, ok?


"Honnan szedted ezt a baromságot is, hogy majd a gyerek megold ilyen súlyos problémákat?"

A szüleim és a feleségem tanácsa volt.



"Ne támadjanak, persze, de ennyire hülye ember mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Ha megcsináltad a szart, akkor viseld el a következményeket is."


Cseszd meg magad, mert senkit nem érdekelsz. Igen, el akarok válni, ha élek még 10 évet azt boldogan akarom leélni. Baj?

2021. márc. 25. 11:05
 26/110 A kérdező kommentje:

24

Számold ki. 32 voltam.

2021. márc. 25. 11:06
 27/110 anonim ***** válasza:
24%
Tudjuk a gyk-n mindenki csak szerelemből házasodik. Nekem a való életből nő ismerősöm is van aki, mint a kérdező - élete mélypontján volt amikor megismerkedett a férjével. Ott sem alakult ki szerelem a nő részéről de együtt vannak már 11 éve.
2021. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 anonim ***** válasza:
81%

Akkor válj el, ehhez minek kell kérdezni? Ezt sem tudod egyedül eldönteni?

32 évesen tényleg 12 éves szinten voltál. 👏

2021. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/110 A kérdező kommentje:

28


"32 évesen tényleg 12 éves szinten voltál"


Aha,biztos. Mert te ismersz is, ugye?


Azért kérdeztem mert békésen akartam megegyezve.

2021. márc. 25. 11:12
 30/110 anonim ***** válasza:
93%
32 évesen összeházasodtal egy 21 éves lánnyal, akivel gondolom 18 éves korától voltál kapcsolatban. Sose vonzódtál hozzá, nem is kedvelted személyiségét, pár év múlva mégis összeházasodtal vele, mert szüleid azt mondták idővel beleszeretsz. Teltek az évek, mégis rosszul érezted magad vele, de azért csináltál neki egy gyereket, hátha jobb lesz tőle a kapcsolat. Legalább 7 éve benne vagy egy kapcsolatban, ami elejétől változatlan, rossz, miért akarsz mégis változtatni rajta? Mi van ha szüleid azt mondják, idővel jobb lesz? Mi van ha 3 gyerek szükséges egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolathoz? (irónia kikapcs)
2021. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!