Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy győzzem meg, hogy váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg, hogy váljunk el?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 5 éve vagyunk házasok, de sosem szerettem igazán úgy érzem, csak életem mélypontján rátaláltam. Sajnos nem tudtam soha igazán megszeretni. Nagyon tisztelem és becsülöm, gyermekkora óta ismerem, de irritál. Évek óta rebesgetem, hogy váljunk el, hagyjuk egymást élni, de ő azt állítja hogy szeret és nem szeretne elválni. Összekaptunk a napokban azon, hogy ki mikor jön haza meg mennyit van otthon és mondtam neki, hogy ha elválnánk, egyikünk sem bajlódna a másik dolgaival. Ő nem akar válni, a másik indoka az, hogy szerinte nem gondoskodnék a gyermekünkről (ez persze nem igaz) . Én már nem vagyok épp annyira fiatal, bár öreg sem (37 éves vagyok) de ő még csak 26 és sajnálom valahol őt is, hogy viszonzatlan amit érez és nem tudunk boldogok lenni. Mivel győzzem meg hogy végre szabadítsuk fel egymást, hagyjunk egymásnak nyugalmat és váljanak el az útjaink?

2021. márc. 25. 09:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
42%
Kiraknad a gyereked anyjat az utcara es meg a gyereket is elvenned tole?
2021. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 A kérdező kommentje:
Én adnám a régi lakásomat ha belemenne a válásba. A gyermekét kár, jó lenne ha valahogy nekem ítélnék, de csak azért úgy érzem nem tudok ezzel a nővel élni, hogy a gyerekem velem lakjon...
2021. márc. 25. 10:34
 13/110 A kérdező kommentje:

11

Nem, én ilyet nem írtam. De a gyermekem szívesen nevelném, ha arról lenne szó.

2021. márc. 25. 10:34
 14/110 anonim ***** válasza:
70%
Tehát behülyítettél egy 20 éves csajt, mert kellett valaki aki pátyolgat. Most hogy neked már dombon a tanya, mehet az utcára. Az igen...
2021. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 A kérdező kommentje:

14

Nem. Gyermekkorától ismertem, az apja gyakorlatilag a legjobb barátom és második apám. A szüleim és ők nagyon szerették volna a házasságot, ezért belementem akkor, mert azt hittem, megszeretem majd én is őt (a családunkban volt ilyenre példa).


Eléggé félreérted a dolgokat és vádaskodsz. Én nem szeretem őt és nem tudok vele együtt élni. Ennyi. Évek óta él akarok válni, még gyerekünk sem volt amikor már mondtam neki hogy váljunk el és hagyjuk az egészet.

Nyilván rossz döntés volt anno hogy elvettem, de nem akarom így leélni az életem.

2021. márc. 25. 10:42
 16/110 anonim ***** válasza:
37%

Miért érzem úgy, hogy a kiscsajnak imponált, hogy egy idősebb fazonnal legyen, akinek már ingatlanjai vannak, és gondolom jól áll anyagilag. Neked meg jót tett az egódnak, hogy tíz évvel fiatalabb csajt döngetsz. Csak a szexuális vonzerejét nézted, az olyan dolgok, mint a munka hiánya nem zavart.



Hát igen, az árát most megfizeted...

2021. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
89%
a legnagyobb vesztes persze megint a gyerek. minek vállaltad?
2021. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
95%

"Évek óta él akarok válni, még gyerekünk sem volt amikor már mondtam neki hogy váljunk el és hagyjuk az egészet."

De azért még összehoztál vele egy gyereket. Erre most mit lehet írni? 🤷‍♀️Fasza fiam kettes.

2021. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 A kérdező kommentje:

16

Nem,nem tett jót. Engem ő sosem érdekelt. Sőt.

Nem is vonzódom hozzá.

"munka hiánya nem zavart"

Én vállaltam hogy az én jövedelmemből éljünk, mert gondoltam ha több időt töltök vele, megszeretem.

2021. márc. 25. 10:49
 20/110 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ez kamu kérdés 🤦‍♂️
2021. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!