Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 anonim ***** válasza:
80%
Forrlahatsz bosszút de attól a férjed még nem fog újra rád fanyaraodni,ha már inkább szabadulna...
2011. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/117 anonim ***** válasza:
77%
En sem ertem miert a novel van bajod, a ferjed talan nem egy nagykoru ember aki el tudja donteni mit akar es mit nem? Ha a baratnom valaki elcsabitana, nem a "csabitot" tennem felelosse a dolog miatt, elvegre a huseget nem o szegi meg. Hazassagnal fokozottabban ervenyes. A nonek ehhez sok koze nincs, a ferjedet senki se kenyszeriti hogy vele legyen, ez az o dontese. Kettejuk kozul a ferjed az, akivel szamonkernivalod van. Mellesleg ha idaig jutott a dolog, akkor a problemak ott mar regebbre nyulnak vissza... mi az pl. amit toled o nem kap meg, mig a masik notol igen?
2011. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/117 anonim ***** válasza:
89%

Ezt azt energiát, amit a bosszúforralásra pazarolsz, inkább fordítsd arra, hogy leülsz a férjeddel beszélni és elmondod neki, hogy tudsz a dologról, és amennyiben nem változtat ezen a szitun, te válni is kész vagy.Mindezt persze higgadtan, nyugodtan, mint aki tudja, mit akar - elvégre ez így is van - és bökd oda azt is egy óvatlan pillanatban, hogy "Ugye azt tudod, hogy 3 gyerek után a tartási kötelezettséged sem kevés összeg."

Hidd el, kérdező, azzal kevered magadat / magatokat lehetetlen helyzetbe, ha ezt nem teszed meg.

Részben igaza volt a szeretőjének: tényleg magunk kovácsoljuk a szerencsénket, hát tedd te is ezt.

2011. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/117 anonim ***** válasza:
75%
Az lesz ciki ha inkább fizet a férj tartásdíjat...
2011. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 anonim ***** válasza:
65%

Úgy írsz róla mintha irigyelnéd a diplomáját, értelmiségét?

Neked talán nincs vagy mi a baj? Hihetetlen hogy ezt emeled ki, ennek semmi köze. Ha a férjed olyan amilyen, egy takarítónővel is félredugna. Okos feleségek ilyenkor vagy

a, elválnak, vagy b, kicsit kölcsönadják a férjüket a nőnek és kivárják míg a férjük ráun. Az idő alatt pedig nem könyörögnek és tétlenkednek, hanem kívül és belül összeszedik magukat. Te a férjedtől függsz, itt ez a baj!

2011. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/117 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem miért a 3. a hibás.
2011. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/117 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy diplomás, értelmiségi? Ez nekem is szemet szúrt...
2011. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/117 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy régi mondás: mindenki tartsa meg a férjét, ahogy tudja, ha nem tudja, ne sírjon utána.
2011. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/117 anonim ***** válasza:
87%
Keresnék egy jó ügyvédet... Semmi másnak nem lenne értelme...
2011. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/117 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén, te is mindent megtettél h ez ne forduljon elő? Mert attól h szültél 3 gyereket nem csak anya vagy, de nő is maradtál.
2011. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!