Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/114 A kérdező kommentje:

Itt volnék...

Csütörtök reggel úgy ébredtem, hogy összepakolok pár cuccot. Elkeztem pakolni és nem bírtam abbahagyni! Aztán felhívtam őt, hogy jöjjön haza, mert szeretném, ha kiválogatná, hogy melyik játék maradjon nála a gyereknek, mert úgy döntöttem hogy összepakolok.

Normális hangnemben történt a dolog, egy könnycseppet sem ejtettem, elmondtam hogy nem haragszom, de ez nem kapcsolat és nem szeretnék tovább szeretet nélkül élni, a 30as éveim elején vagyok és szükségem van arra hogy szeressenek. Ő nem szeret és nem maradok vele. Jöhet a gyerekéhez amikor akar, de szeretnék új életet kezdeni. Segített is összepakolni meg levinni a lakásomba a ruháinkat. Egy szóval sem tartott vissza vagy kérte volna, hogy ne menjünk el. Ő sem sírt, tudta és érezte hogy erre sor fog kerülni és valószínű ő már rég szerette volna, ha elmegyünk, ezek szerint. Csak a felelősség az én nyakamba szakadt, nekem kellett kimondanom.

Addig ugye este járt haza, soha nem ért rá, soha nem volt velünk, mindenhol egyedül voltam a gyerekkel. 3 napja jön velünk, bárhova és kimondottan normális. Viszi a gyerekét (a láthatás alatt, mert most volt délelőtt), azelőtt soha nem vitte sehova. Fene se érti ezt, de nem reménykedem és nem is szeretném már, hogy most jöjjön meg az esze. 3 évig rugdosott, nálam ezzel vége, új életet szeretnék kezdeni. Jól vagyok, meg vagyok könnyebbülve, végre nem szól be, nem sz@rozza le a főztömet. Mintha erre vágyott volna hogy mikor húzunk már el. Mert a gyereket kb annyit látja mint mikor vele voltunk, neki ezzel leegyszerűsítettük az életét. De nem akarok már ezzel sem foglalkozni, csak a kicsikém és a saját boldogságommal.

Jelenleg itt tart a dolog, írok még, hogyan tovább!

2012. máj. 26. 19:03
 92/114 anonim ***** válasza:
78%
Örülök, hogy meg merted lépni a legnehezebb döntést! Kicsit hasonló az én történetemhez a tiéd. Annyiban, hogy az én volt férjem szinte soha nem veszekedett velem, "csak" semmibe vett, nem foglalkozott az érzéseimmel. Nálunk is úgy volt, hogy ő rám testálta azt, én mondjam ki, hogy vége és mikor költözöm. Amikor költöztem, 3x is megkérdeztem, hogy biztosan ezt akarod-e. Azt válaszolta, szerinte nincs közös jövőnk. Így én eljöttem. Utána kezdett volna "pedálozni", illetve a válásunkkor kimondta (ami nála nagy szó!), hogy sajnálja, hogy így alakult közöttünk. Én is - úgy ahogy te - megkönnyebbültem, amikor eljöttem, felszabadultam. Újra jutott időm mindenre, szabad voltam, mint a madár. És itt jön a fordulat! Nemsokára megismerkedtem a második férjemmel, akivel már 5 éve élünk boldogan és van egy 4 éves kislányunk. Hidd el, te is meg fogod találni a párodat, aki mellett kiteljesedhetsz! Én örülök és életem legjobb döntésének tartom, hogy akkor mertem lépni. Sok sikert neked is!
2012. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/114 anonim ***** válasza:
64%

Örülök, hogy megtetted a lépést! Biztosan nehéz lesz, de abban is biztos vagyok, hogy jobb! Remélem egyenesbe jön az életed, drukkolok!! Kitartás :)

üdv. M

2012. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/114 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm szépen!
2012. máj. 26. 22:14
 95/114 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást a továbbiakban is! :)
2012. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/114 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást és sok erőt, egészséget neked és a gyerkőcnek! :)
2012. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/114 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet?
2013. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/114 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo?


Rendezodott az eleted?

2013. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/114 A kérdező kommentje:

Szia! Gyenge voltam és visszamentem, azóta több mint 1 éve eljöttem véglegesen. Lett jó állásom , meg tudunk élni. Viszont ő azóta is terrorizálni próbál és ott tesz keresztbe nekem ahol csak lehet!!

Remélem eltűnik egy idő után. A gyerekkel kapcsolatos dolgokon kívül nem vagyok rá kíváncsi. Minden nap jönni akar hozzánk és nem fogja fel, hogy nem élünk együtt már másfél éve lassan. Uralni akar és azt, hogy ki- be járkálhasson az életemben. De én nem engedem. Épp bírósággal fenyegetőzik.

2013. okt. 11. 12:46
 100/114 A kérdező kommentje:

Szerintetek hogyan érjem el, hogy hagyjon élni? Járkál a nyakamra, részt akar venni az életünkben, de csak úgy kényelemből, ha probléma van, akkor odébbáll.

Velem akarna asszisztáltatni a gyerekéhez, és mint egy eszközt felhasználni hogy kivegye a dologból a jót. Én nem nő, hanem egy akármi vagyok a szemében. Van párom, ott is keresztbetesz, (sikertelenül) és mindenhol ártani akar nekem.

2013. okt. 11. 12:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!