Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
 71/114 anonim ***** válasza:
84%
Az a férfi beteg, én ott voltama aszülésnél. Érdekessg gyanánt meg néztem a méh lepényt, láttam a gát vágást, varrást, lehetett volna egy öltéssel több. Én vágtam el a köldök zsinórt, soroljam. A szex , ezen nem múlt, inkább tisztelet lett .
2012. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
96%

Stresszes ami csökkenti a libidót.

Azért feszült mert a férfiaknak akkor esik le hogy apák mikor már ott az üvöltő csecsemő, az anyagi gondok, a pelenka szag...

Esetleg segíthet a sport, a citromfű tea, ginkgo biloba, D-vitamin

Fontos az új élmény 2-en menjetek el totál új helyekre andalogni túrázni 1 várromhoz vigyetek forralt bort....

2012. jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 A kérdező kommentje:
Köszi. Csinálhatnék én vele programot, de pont ez az, hogy semmihez nincs kedve senkivel. Egész életében ilyen volt, csak mikor megismert tele volt tűzzel és ez addig tartott míg terhes lettem. Nem tudok vele semmilyen közös dolgot csinálni mert neki az nyűg vagy teher, nem pedig élmény.
2012. jan. 24. 14:36
 74/114 anonim ***** válasza:
81%

Ezt csak mondja, vagy te gondolod, hogy nyűg vagy teher lenne együtt szórakoznotok valamit ?

Vagy már kipróbáltátok, és tényleg nem élvezte ?

Mert ha csak szó van róla, az egy dolog. Egyszerűen az első lépést nehéz megtenni bármiben mikor az ember lent van. Ő most lent van és így érezheti. De ha egyszerűen elhatároznád magad, és kitalálnál egy programot amit szeretett régen, szerveznél egy olyat, és mondanád neki, hogy mikor, és indulás. Akkor meglátnátok, hogy csak elindulni volt e nehéz, vagy maga a helyzet is.

Mi is voltunk egymástól távol nagyon is, hónapokig minden nap azon agyaltam, hogy hogyan menjek el, mit fogok csinálni, és volt is jó tervem is. Aztán rájöttem, hogy nem rossz ő, csak most ő is fáradt lehet, maga alatt lehet, mint én, és egymást okoljuk stb. Eldöntöttem én próbálkozni fogok, ő is valószínűleg, mert manapság már egymás szemébe nézünk nem csak kerülgetjük egymást a legfontosabbat beszélve csak. Sőt már ölelés is van. Az embernek akarni, és dolgozni kell rajta. MOndjuk ehhez mindkét fél kell. Beszélj a pároddal, de ne erőltesd, és vedd észre, ha próbálkozik piciről picire.

2012. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező teperhet a közös programmal ha a másik meg beleszarik,és elvan hogy előbb szabduljon,itt komoly probléma van a háttérben,előbb ezt kell megoldani,megbeszélni,utána lehet házasságot menteni.Anélkül esélytelen.
2012. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 A kérdező kommentje:
Ő senkivel semmilyen közös programot nem szeret. Mondja is hogy nem érdekli, nincs kedve. Bármit felajánlottam a napokban, azt mondja egyből, hogy nincs pénze! De nem is a pénzről van szó, nem értem miért gondol egyből a pénzre. Nem pénzt kértem csak hogy csináljunk valamit. De ő nem akar. Ő csak a lakásban érzi jól magát. Szoc.fóbiás. Régebben volt, hogy ő maga mondta hogy neki eröltetés bármilyen program.
2012. jan. 24. 22:40
 77/114 anonim ***** válasza:
69%

Ilyennel pedig nem fogsz tudni mit csinálni,orvosi segítség nélkül,előszőr is csinálj programot barátnőkkel,családdal,töltödj fel,nem zárhat be téged is mert ő beteg,mert beteg,apám is szocfobós,a boltig nem megy le,rexetinen él.Ez kemény betegség,apám pánikbeteg is,nagyobb helyeken fullad,Sajnos ő agressziv is,de már nagyjából kikezlték belőle,de ez egy betegség,pszichológus és gyógyszeeres kezelés mellett szinten tarható,bár nem vagyok hive,mert a szihomokus dumál vele egy orát pénzért ad bogyót,de utána ugyan oda megy vissza a páciens.Ilyen ember sose lesz jó partner,jó tudni előre kivel köti össze az életét az ember,és ha mindig is ilyen volt,és téged csak most kezdett el zavarni,akkor szerintem te már mennél ebből a kapcsolatból,csak próbálod ráhárítani,hogy de ő a roszz,igen rossz de régen is igy volt mégis vele voltál,most viszont valószinű eljutottál arra a pontra hogy már nem akarsz igy élni,nemi élet hiányától gyengéség mentesen,nem párnak nézve,frusztrált lesz mindenki,megértem,mindenképp bezsélgessetek,töltödj fel,és hozz számodra, és számára is jó döntést,mert neki se jó, söt rosszabb ha csak sajnálatból megszokászból,gyerek miatt maradsz melette.De remélem sikerül ezen túljútnotok,kitartás kedves kérdező.


Amúgy sose értettem,hogy antipszochiális,szociálisfobáis,pszochiopata emberek miért alapítanak családot,mikor alapból a legtöbb ilyen ember akár férfi akár nő alkalmatlanok bármilyen társas kapcsolatra.

2012. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor sajnos úgy néz ki, hogy csak a rózsaszínű köd erejéig tudtad kizökkenteni, és most visszament magába, és ebből már akkor ha ilyen is volt, nem fogod tudni kihozni, mert a rózsaszínű köd nem jön kétszer. Főleg nem egy ilyen hozzáállású embernél. (másoknál még jöhet.


Röviden, igen van ilyen, de tud változni a dolog, de van aki kilép a kapcsolatból. A tietek úgy tűnik egyre inkább, hogy az utóbbit fogja megérni előbb utóbb. És tudod mit ? Minél előbb annál jobb mindenkinek. De ha látsz esélyt még, akkor viszont próbálkozást és kitartást kívánok. Mi kijöttünk ebből, de azt tudtam, hogy lent voltunk, és azért egyikünk sem ilyen elzárkózós típus alapból.

2012. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy Nektek sikerült! Ha nem elzárkózós típus akkor lehet vele mit kezdeni, szorítok hogy így maradjon nálatok. Én sajnos ma is csak egy zombival próbáltam beszélgetni. De látom hogy nem megy, így el is megy inkább otthonról, mint hogy beszélgetni kelljen. Nincsnek érzelmi reakciói, mintha csak egy béranyának kellettem volna, aki kihordja a gyerekét , most meg nevelőnéni és takarítónő vagyok. Nem, ez nem önsajnálat. Ez tényleg így van. Sajnálom is őt mert szánalmas. Mert egy ilyen ember jobban szenvedhet saját magával mint én vele. Ennek minden nap egy külön kín lehet. Nem békében lenni önmagunkkal a legnagyobb harc. Engem meg lehúz magával a mélybe, ha hagyom, ha hagynám...
2012. jan. 25. 15:06
 80/114 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy otthon vagytok, önmagában nem gáz, ha jól ellenétek, tv- dvd, közös főzés, pelenkázás stb(legalábbis remélem, hogy így van, mert én is otthon ülő vagyok, és erre nevelem a páromat is)
2012. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!