Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondja, hogy mivel van a baja, akkor honnan veszed, hogy veled van?

Amíg távkapcsolatban éltünk a párommal és csak hétvégente találkoztunk volt, hogy egy nap 3szor is szeretkeztünk. Aztán 1 éve beköltöztem a páromékhoz, azóta alig van szex. Nem kívánom. Egyáltalán. A gond azzal van, hogy nincs egy rendesen kialakított szobánk, ahol bármikor össze tudunk bújni. Anyósék egész nap ott téblábolnak, zörögnek, így csak este tudunk igazán ketteseben lenni, de akkor vagy nem kívánjuk, vagy fáradtak vagyunk.

Nem lehet, hogy nálatok is valami külső ok miatt nem akar szeretkezni? A baba a ti szobátokban van?

2011. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
58%

Túlbonyolítják sokan a kérdést szerintem. Bár lehet, hogy nem mindenkinek jutott ki egy nagyon hosszú és tanulságos kapcsolat, amiből rengeteg választ kaptam az emberi természetről, ráadásul az volt az első.

Amikor egy férfi így viselkedik, akkor 100%, hogy másik nő van a dologban. Aki ezt kizártnak tartja, nagyon naiv, vagy homokba dugja a fejét (én is így tettem...).

Nyilván mindenki másképp éli meg és dolgozza fel a problémáit, de ha egy munkahelyen bajok vannak, akkor az otthoni életből lehet erőt meríteni és feltöltődni, jobb esetben, és nem még azt is lerombolni.

Megint csak saját tapasztalatot tudok veled megosztani immár a jelenlegi kapcsolatból: nálunk "véletlen" lett apás szülés, egyikünk se akarta, de pont akkor esett be szegény, mikor a baba kibújt. Beszélgettünk erről sokat, és pont ettől akartuk magunkat megkímélni. Ez csak azért lényeges, mert ezek után kétszer annyira igyekeztem, hogy nem csak külsőre, hanem belül is visszanyerjem a formámat, ne csak a bébi mamája legyek, hanem a nő is, akibe beleszeretett. Nem tudom ez a része nálatok hogy alakult. Sok esetben azonban ezt hiányolják a férjek, és ez vezet az elhidegüléshez, hogy már csak egy anyukát látnak, aki nem hozza őket lázba. Innen pedig szinte egyenes út vezet más karjaiba.

Persze az is kevés, ha csak az egyik fél dolgozik a kapcsolaton, közösen kell akarni.

2011. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 anonim ***** válasza:
100%
Én a feleségemmel vagyok ugy, ahogy TE. rÖVIDEN ELUTASÍT. Nem az ápolatlanságom miatt vagy a tesze-toszaságom miatt, hanem azért, mert elege lett belőlem. Állítólag belékötök mindenbe, nekem semmi nem jó és ennek ellensúlyozására még a pénzt sem talicskában hordom haza.Már feladtam.Lehet avval él vissza a helyzetre való tekintettel, hogy kijelentettem a gyerekeimet nem hagyom el csak ha önállóak lesznek.Két éve nem hagy magához nyulni. Nem hiszem, hogy nem igényelné a szexet, de azt sem akarom elhinni, hogy van valakije. Tudom ez téged nem vigasztal . nekem is hiányzik a simogatása a gyengéd érintése. Egymás mellett fekszünk, de semmi. Nem akarok erőszakos lenni, mert nem vagyok állat. Kihasználhatnám a helyzetet, mert én sem vagyok fából.Mégis türelemre intem magam. Mi lesz, ha ezért a kapcsolatunk átmegy gyülöletbe ? A napi kapcsolatunk rendezett. De a szex az tiltott gyümölcs.
2011. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 anonim ***** válasza:
100%
És milyen gyakran van valami? Vagy abszolut semmi 2 éve?:?
2011. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
31%
Olvasom kíváncsiságból a hozzászólásokat,de nem tudom megállni,hogy az utolsóknak ne írjak.2009-ben futott a kérdezővel a kérdezz-felelek.Kicsit késő most válaszolgatni meg kérdezgetni.Dátumot nem néztek egy kérdésnél mielőtt válaszolnátok?
2011. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
66%
Na jól van ezt most én néztem be.Bocsánat mindenkitől.A 09-re hittem,hogy 2009.MEA CULPA!!!!!!!!
2011. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
100%
Előző respect,ez nagyon nagy volt.
2011. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:
55%
MMMM módszer! Maszti-Munka-Manus-Meglépni
2011. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 anonim válasza:
17%

Szerintem más személy van köztetek, én is akkor nem kívántam a feleségem amikor már más nőt szerettem, igaz az én feleségem tett is róla hogy ne kívánjam. Mi az a kamagrát?

Valaki írta hogy diszkréten tud szeretni,érdekel.

2011. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 anonim ***** válasza:
100%
15:58-nak, tudok kamagrát, de csak simán: kamagra, a neve olvass utána és ha valóban érdekel akkor keress meg, írj privit
2011. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!