Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
17%
Egy barátnőm járt hasonló cipőben ,ugyan gyerek nem volt,de a szexet úgy kelett kikönyörögnie a párjától,aztán megunta,hogy kuncsorognia kell,és megkérdezte hogy miért viselkedik igy vele hisz ő a párja,a férfi meg simán közölte vele hogy azért nem fekszik le vele egy ideje mert azzal megcsalná a szerelmét(aki melleslleg férjezett volt).Minden férfi tuskó.
2011. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
84%
Reggel kapd el,csokólgasd, izgasd fel,ha leáállit,elllök,nem kellesz már neki nőként.
2011. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!


Hiába kérted, hogy ne írjunk megcsalást, nagyon valószínű, hogy arról van szó. Illetve inkább olyan szemszögből, hogy van valaki, akit Veled nem akar megcsalni. Figyelj apró jelekre! Nem kezdett el rágózni (frissebb lehelet miatt, ami az új nőnek jár), borotválkozni ott, ahol eddig nem, gyakrabban tisztálkodni, új ruhákat venni, igényesebben/divatosabban öltözni, a megszokottnál többet költeni, telefonját folyamatosan szemmel tartani?


Milyen volt a terhességed? Volt szex azidő alatt (bármilyen formában)? Mert ha már a születés óta fennáll ez e helyzet, akkor már valószínűleg a terhességed alatt volt valakije. :(

2011. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell túlbonyolítani. Nem szeret már, ennyi. Hagyd el.
2011. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
69%

Imádom a feleségem sose csalnám meg

de a szülés után én se úgy kívántam mint előtte

előtte mondjuk akkor is szexeltünk ha meg volt neki

most ki van zárva

2011. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
85%
Én sem nagyon tudom elképzelni, hogy ha szereti egymást két ember, mint nőt és mint férfit, akkor ne kívánják a másikat.
2011. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 A kérdező kommentje:
Tudom ezeket mind és köszi a válaszokat. Biztosan nem fogok mellette maradni ha ezt nem rendezi magában. Közölném hogy reggelente nem áll nála a zászló! De mikor még könyörögtem a szexért és kezelésbe vettem a dolgot, nem volt merevedési zavar. Mondom azt mondja h nincs kedve a szexhez és néha ha rájön akkor kiveri, mert az 2p, nem kell hozzá mozogni és h nem velem van a baj csak mozogni sincs kedve és nincs más stb-stb. Egyébként ápolatlan, nem godnolom hogy szerelmes lett. De az aggaszt, hogy tudja hogy ez így egészségtelen és nem is tesz ellene semmit, hogy ez ne így legyen! És ez a gáz!!! Nem értem, beledöglene ha már a 2. gyerekével is külön kellene élnie akkor miért viselkedik így, hogy elüldözzön? A gyerek kéne de én nem? Akkor meg hogy gondolja hogy így mellette maradok? Mindezt elmondtam neki is és természetesen ígéri hogy minden más lesz..................... kérdezem mitől lenne más........ mi történhet ami eddig nem történt........... jó ideje nem kíván és majd x nap múlva már fog?! Na ne már......... pszichiátriai eset.. és kezdek ezáltal kiábrándulni hogy nem kezel nőként és legeslegbelül nem is akarom hogy hozzámérjen. nem tárgy vagyok akit elővehet ha úgy érzi hanem NŐ vagyok, de ő nem kezel nőként. tudom ez önérzet... Félelmetes hogy ezért fogunk szétmenni.... mert szét fogunk ha ez az állapot stagnálni fog.
2011. szept. 20. 14:06
 28/114 anonim ***** válasza:
29%
Én szívesen szeretkeznék veled. ;)
2011. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatot, de a családommal szeretnék normálisan élni. Amit még nem írtam, dekára és külsőre u.olyan vagyok mint előtte.
2011. szept. 20. 14:19
 30/114 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom kedves kérdező, hogy ilyen helyzetben vagytok! Én akkor voltam ilyen helyzetben, amikor már úgymond "válófélben" "szakítófélben" voltunk a volt férjemmel, évekig tartott, de igazából mivel én tudtam azt, hogy csak egymás mellett élünk, de nem egymással, nekem ezt sikerült feldolgoznom és amikor már léphettem, léptem is. A második házasságomban soha nem volt ilyen probléma, pedig szülés után van azért rajtam súlyfelesleg is, de a férjemet mindig rá lehet venni a szexre, illetve nagyon sokszor Ő kezdeményez, ami szerintem teljesen normális. Én továbbra is azt mondom, valamit titkol előtted a férjed, hogy ez most micsoda (nő, valami nagy probléma, kiszeretett belőled) azt nem tudom. De hogy azok után, hogy Te közeledsz felé, felizgatod és leállít, nem reagál, vagyis annyival, hogy nincs kedve a szexhez, hát ez nem normális. De tudod az nagy igazság, hogy ha csak az egyik fél akarja megoldani a problémát, akkor az eleve kudarc. Mondd meg a férjednek, hogy legyen veled őszinte, ha ő tudja azt, ez átmeneti állapot, akkor ossza meg veled, mi az ok, de ne álltasson téged, ha ez végleges, mert neked szükséged van a gyengédségre, szexre. Sok sikert neked!
2011. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!