Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
 81/114 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok otthonülős és nem is leszek az, mert én ilyen vagyok. Viszont 50%-ban szívesen alkalmazkodom, és a másiknak is így kéne. Néha azt csinálni amit ő szeret, néha azt amit én. Egálban. De őt a puszta létem is feszélyezi. Csak az hogy létezem és a tv elé állok, az is baj. Itt nagy problémák vannak és nem a programokról van szó, az alapok sincsenek meg. Szeretet, tisztelet, becsülés, testi kapcsolatok.
2012. jan. 27. 15:23
 82/114 anonim ***** válasza:
97%
Tévé élményem nekem is volt exemmel,szexi fehérneművel próbálkoztam,az volt rá a reakció hogy húzz arébb nem látom a tévét,na én húztam is,ki a kapcsolatból,azóta boldog feleség vagyok,nem lábtörlő.Ha őt már a létezésed is feszélyezi nem lehet hogy megcsal,nem szeret?Én ebből kilépnék a gyerek érdekében is,mert azt fogja látni hogy igy kell élni,és nem lesz neki se sose normális párkapcsolata.Exemmel én is az otthoni élmények miatt kerültem kapcsolatba sajnos.
2012. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 A kérdező kommentje:

Eddig ez a legnagyobb igazság: "Én ebből kilépnék a gyerek érdekében is,mert azt fogja látni hogy igy kell élni,és nem lesz neki se sose normális párkapcsolata."

Pontosan u.ezt vallom. Nem érdekel van-e vkije vagy megcsal-e. Sosem érdekelt, mert valamennyit letett az asztalra. És nálam ez számít, ha otthon teljesít, engem nem érdekel mit csinál, ha nincs velem. De a gyerekem ne azt lássa hogy ez a norma, hogy apuci nem szereti anyucit, mert akkor ő is ilyen lesz és sosem lesz boldog.. :(

Remélem egyszer lesz normális társam. Átrendeződött az én értékrendem is pozitív irányba, hála ennek a kapcsolatnak. Azért jobban örültem volna, ha nem fizetek érte ekkora tanulópénzt :(

2012. jan. 28. 14:53
 84/114 A kérdező kommentje:
1 hónap és költözöm külön végre :)
2012. ápr. 30. 23:43
 85/114 anonim ***** válasza:
93%
na, mi a fene? mit mondott? mi történt?
2012. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/114 A kérdező kommentje:

Elviselhetetlen dolgai vannak, nap mint nap kötözködik, bírál, beszól, aláz.

Kiüríttettem a lakásomat, holnap jön a festő....

Amint kész, pakolunk és jövünk. Ő még nem tudja.

Percenként változik a hangulata. Nem tudom melyik a jobb, ha előre szólok, vagy ha aznap mondom hogy eljövünk.

Mindenkinek így lesz a legjobb. Ez biztos.

Sokat sírok, mert fáj hogy így alakult, de nagyon de nagyon biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem!!!

Nehéz lesz eleinte, de ezt meg kell lépnem, mert ez így nem élet.

2012. máj. 1. 21:34
 87/114 anonim ***** válasza:
93%
Majd írd le mit szólt.
2012. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 anonim ***** válasza:
93%
Mi történt azóta? Hogy viseled az egyedüllétet?
2012. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok külön! De azóta is el akarok jönni de még nincs kész a lakás! Viszont ami jó, már 2. hete tartósan nem érzek iránta sajnálatot sem, mint eddig, hanem SEMMIT. CSak azt, hogy el akarok jönni, imádom a lakásom, ami most lett kifestve, kedden jön a szőnyeg, szerdán talán a bútor... Remélem jövő hétvégén már onnan írok Nektek! Szorítsatok!
2012. máj. 20. 00:33
 90/114 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó vagyok! Szorítunk! Írj majd, kitartás addig! üdv M. :)
2012. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!