Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 anonim ***** válasza:
34%

Én is csak a magam példáját tudom mondani - de ez csak 1 lehetséges válasz a sok közül, ráadásul most kezdődött, nincs látható jele.

Nálunk nincs gyerek, csak együttélés, és 2 hónapja szerelmes lettem másba. Abból nem lett semmi, de nem miattam, és az érzés bennem maradt. És közben érzem, hogy hidegülök el folyamatosan a páromtól. 7 évig 1-2 naponta volt szex, de az utolsó hetekben csökkent - miattam. Mindig a másik nőn jár az eszem, szívem szerint vele szexelnék, csak fizikai megkönnyebbülést végzek otthon.


Mondom, ez csak egy lehetséges feltételezés, mi lehet nálatok. Amúgy több ilyen esetről hallottam, mint a tiétek, és az a tapasztalatom, hogy a hölgyek ilyenkor egyáltalán nem megértőek. Sőt, mintha direkt úgy intéznék a dolgokat, hogy lehetőleg visszautasítsa őket a férfi, hogy gyűjthessék magukban a sértettséget, és a gyűlöletet. Ami egyszer majd kiváló alap lesz arra, hogy megmagyarázzák és önigazolják azt, hogy miért lépnek félre.

2011. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/114 anonim ***** válasza:
85%
Utólsó mi lenne ha a felséged is megkönnyebbülne mással akkor persze nagy lenne a pofád,hoyg hogy képzeli,bunkó vagy.Inkább hagyd el szegényt,mi ő neked üritőtasak?
2011. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 anonim ***** válasza:
21%
Ez a fórum nem arra lett kitalálva, hogy sértegesse egyik beíró a másikat, úgyhogy te is fogd vissza magad. Tudtommal neked nem ártottam.
2011. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 anonim ***** válasza:
81%
És még neked áll feljebb,óó,Én kérek elnézést,mert szólni mertem,csald csak a feleséged tovább,hálásnak kéne lennie neked,hogy megalázod,mert te olyan jó vagy hozzá.És nem sértettél meg, engem nem könnyű már megséretni,csak tele a tököm a hozzád hasonló férfi vagyok férle baszhatok de a feleségem meg maszturbáljon otthon tipússal.
2011. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 anonim ***** válasza:
21%

Neked tényleg eleged lehet... Hadd tegyem hozzá, teljesítek otthon.


Viszont az eredeti témára visszatérve, szerintem itt nem a beszélgetés segít. Vegyen valami dögös cuccot a kommentelő, igyon meg egy üveg pezsgőt, rakjon be egy felnőtt-filmet a dvd-be, talán ilyesmi segít...

2011. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/114 anonim ***** válasza:
74%

Neked tényleg eleged lehet... Hadd tegyem hozzá, teljesítek otthon.


Igen az ilyenekből.És én 10 éve élek egy férfivel,de nem csak megkönyebülésből jön hozzám,nem tart szeretőt,mert nincs szüksége rá,de több barátnőmet is csak megkönnyebülésre használja a kedves párja,férje,miközben évek óta szeretőjük van.Sajnos ez a nők hibája is,mert nem képesek szembe nézni a valósággal,és levenni a szemüveget,és türik hogy csak használati eszközök.

2011. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/114 anonim ***** válasza:
100%

Na ugyan ilyenbe vagyok , csak nálunk Én vagyok a pali és engem utasít folyton vissza...Hasonlóképp fiatalnak érzem magam ahhoz hogy havi 1!(EGY!)-szer szexeljünk. És még Én vagyok a türelmetlen, meg nekem jár folyton a dugáson az eszem.....csak ez már nem csak testi hanem lelki leépüléshez is vezet.


34f

2011. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/114 A kérdező kommentje:
Átérzem. És egy idő után már nem is fogod akarni hogy hozzád érjen, mert már annyira sértő és alázó.
2011. nov. 25. 22:14
 59/114 anonim ***** válasza:
87%

1. Barátnője van

2. Nem tart már vonzónak nőként.

2011. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 A kérdező kommentje:
3. pszichésen zakkant.
2011. dec. 29. 23:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!