Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
 61/114 anonim ***** válasza:
100%
ez nem hangzik túl jól...
2011. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 A kérdező kommentje:
Ne is mondd. Minden energiámmal azon vagyok, hogy léphetnék végre tovább. Egy kapcsolatot csak akkor lehet megmenteni, ha 2 ember célja legalább hasonló és ha hasonlóképp látják a dolgot, és ha megmarad a nő-férfi viszony. És ha mindezért mindkét fél egyaránt tenni hajlandó és értik is hogy miről van szó........
2012. jan. 3. 12:59
 63/114 anonim válasza:
6%
Mennyit szedtél fel szülés után? Lehet innen kell megközelíteni a dolgot.
2012. jan. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
100%
Már irta hogy semmit nem szedett fel.
2012. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 A kérdező kommentje:

Dekára és külsőre u.olyan vagyok, mint előtte. Bőrfeszességre is és császáros voltam, még az sem lehet hogy "ott jött ki a baba", mert nem...

Nincs ezekre magyarázat, a pszichéjével van gond, nem kicsi. Amit ő nem lát be, ill. nem akar tenni ellene. De a sok érdekes dolgát, felfogását, hozzáállását, nem szokványos viselkedését, vélemény kinyilvánítását, reakcióit nem lehet elfogadni, csak egy hasonló sérült személynek. Csak az tud vele együtt élni, aki szintén ilyen fura alak, mint ő, aki totál más szögben látja a világot és negatív oldalról éli meg az életét.

2012. jan. 19. 13:51
 66/114 anonim ***** válasza:
37%
érdekes mindig az esküvő után derülnek ki ezek...
2012. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes képzeld mindig az után derülnek ki,merthogy ezekbe a nem kevés intelligánciával rendelkező jo intellektusu emberekbe szorult annyi,hogy amég be nem hálózzák a cél személyt,addig tudnak gy viselkedni mint más teljes értékű,érzelmekkel rendelkező egészséges emberek...
2012. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem te már eldöntötted, kérdező, hogy a férjed zakkant, ezt többször is megerősítetted,és utaltál rá. Feltételezem, már ez a folytonos sértés a részéről és burkolt megalázás abba csapott át, hogy végső elkeseredésedben önmagadat próbálod meg védeni, mert már így is túl sokat sérültél, és ezért titulálod és gondolod annak aminek.

Viszont: itt csak annyi gond van ezzel hogy eltűnt a tisztelet felé, nem nézed már őt férfinak ahogy valószínűleg ő sem téged nőnek, ami pedig minden párkapcsolat alapja. Amíg ezt nem állítjátok helyre-szerintem kellene szakember vagy párterapeuta- addig akárhányszor beszélitek át, nem lesz megoldás.

2012. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van két éve. Volt, hogy nehéz volt, és én akartam volna, de ő nem. Aztán rájöttem, hogy így én sem, mert csak eléltünk egymás mellett, és hülyén éreztem magam, hogy mit kívánok rajta, olyan állati. Szóval elintéztem magamnak ha nagyon úgy éreztem. Aztán most kezdenek a dolgok javulni, valahogy mindketten teli voltunk a gyerekek dolgaival, meg egyebek, ezek a dolgok elveszik az ember figyelmét ám. Most ott tartunk, hogy már megöleljük egymást, észrevesszük egymást. Gondolom még egy kis türelem, és lesz még majdnem olyan, mint régen.

Ne agyalj mindig ezen, mert rád lehet írva, és az nem segít. Próbálj valahogy feloldódni, ne is hozd szóba a témát, figyeljetek egymásra egyebekben, és előbb utóbb hátha.

Az aki azt írja,l hogy tuti megcsal, az nagy baromság.

Lehet sok esetben az van, de nem mindben, ez viszont tuti.

2012. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim válasza:
67%
Az én volt férjem is hasonlóan viselkedett: hozzám sem nyúlt. Nem tudtam megbeszélni vele. Jóval később kiderült, hogy szeretője volt évekig. Aztán elváltam. Másik példám: korábban nős férfi szeretője voltam, amíg együtt voltunk, képtelen volt lefeküdni a feleségével, csak a szakításunk után tudta rendezni magában a dolgot.
2012. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!