Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek, ez egy hosszabb folyamat egyik állomása, a folyamat neve pedig az elhidegülés. Először csak csökken a szex minősége, aztán a gyakorisága, végül megszűnik szinte teljesen, és közben azon kapod néha a másik felet, hogy titokban maszturbál, mivel a szexre, kielégülésre megvan az igénye, csak nem veled. Megcsalni még nem akar, mert a kapcsolat maga még fontos neki olyan szempontból, hogy a megszokás hatalma ott tartja, de már nem szerelmes. Ez addig tart, amíg meg nem ismer egy olyan nőt, akibe bele tud szeretni, ekkor fog megcsalni.

Sajnos a szerelem egy mulandó valami, mindig meg kell erősíteni, és még úgy is képes elhalni. Az ember nem monogám lény, a férfi legalábbis biztosan nem.

2011. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 A kérdező kommentje:
Ő nagyon magánakvaló és zárkózott. Mindig azt mondja hogy majd rendezi és rendbe jön... De már nem hiszek neki mert közben engem és az én érzéseimet is lerombolta azáltal, hogy valóban egymás mellett és nem egymással élünk. Ennél még egyedül is jobb. Még van 1 évem a kicsimmel itthon és igen, ha visszamegyek dolgozni és anyagilag nem leszek kiszolgáltatott, tudni fogom a választ! Rendezett anyagiakkal rendelkezem, van hova mennem ha úgy adódik. MErt itt ő semmit nem tesz annak érdekében, hogy javítson. Ő ennyit tud nyújtani , de ezzel az erővel a szomszéddal is élhetnék.
2011. szept. 20. 14:59
 33/114 anonim ***** válasza:
83%
én ugy gondolom hogy nem igazán ismered a férjedet, egy élet is kevés hogy kiismerjük a másikat, mivel állandóan változunk mind testileg, mind szellemileg. A beszélgetés sokszor nem segít. Annál jobban a tettek. Tedd féltékennyé, csábisd el menjetek el kettesben valahová, de semmikép se fenyegesd azzal hogy elhagyod, ha nem változik, mert mégjobban magába forduk. 1 jö ötlet, ha nem vagy annyira féltékeny. Vidd el lágy erotikus masszáshoz, rögtön megjön az étvágya, de enni majd csak otthon fog. Sok sikert.
2011. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/114 anonim ***** válasza:
97%

"Én is hasonló "példa" vagyok erre.

Egyszerűen már rosszul vagyok,elment a kedvem, már nem fogok megbízni bennük soha.

36f"


Kedves 36 éves férfi!

A fiam szó szerint ugyanezeket mesélte el nekem.

Valahogy az maradt bennem, hogy az elsőre kell vigyázni. Nagyon. De ez nem vigasz neked.

2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
86%
Én annyit fűznék még hozzá a történethez, hogy talán nem kellene ennyire ráeröltetned magad. Azon még nem gondolkoztál el, hogy segíts neki feldolgozni a problémáját? Nem feltétlen veled van baja, de ha nem tudja senkinek sem elmondani a problémáit, az nagyon felöröl egy férfit és az élet más területein sem fog tudni úgy teljesíteni, ahogy elvárnák tőle. Légy megértőbb és ne rohand le. Bújj hozzá, de ne mássz rá, csak érezze, hogy mellette vagy és megbízhat benned.....a kapcsolat egyik alapja a bizalom...szokták mondani. Próbáljatok többet beszélgetni, beszéljltek meg a pénzügyi dolgaitokat, hogy hogy álltok, lehet hogy ez nyomassza. Kérdezd meg mi az a dolog, amit mindig is ki akart próbálni , és ha van lehetőségetek kettesben valósítsátok meg. Ilyen buta dolog miatt hülyeség lenne elválni. A probléma megoldásához te is kellesz. HA ezek után sem változik, akkor valószínű, hogy nem tud úgy rád tekinteni, mint nőre. Légy megértő és segíts a férjednek, hisz ő a társad. Ne érezze azt, hogy a gyerek mellett ő csak második. Sok szerencsét!
2011. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
86%
Bonyolult a probléma. Egy kicsit nézz magadba is. Miért akarsz mindenáron elválni ? Mindenkinek vannak hibái. Légy megértö a férjeddel. Nem szabad a kezdeti problémáknál megfutamodni. Adj neki idöt.
2011. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 A kérdező kommentje:
2 évet adtam eddig. próbálok türelmes lenni, hidd el. de az én lelkemet kinyírja az hogy nem néz nőnek.
2011. szept. 22. 13:17
 38/114 anonim ***** válasza:
78%
Ha őt nem tudod elcipelni, te még mindig elmehetsz pszichológushoz, hátha kapsz új ötleteket, amit még nem próbáltál ki.
2011. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim válasza:
73%
Szia! Neharagudj az őszinte válaszért de ugyanebbe a cipőbe voltam mint te! tipikussan ezzel a válaszokkal amit a férjed mondott! a mi kapcsolatunk is szülés után romlott meg! szóval engem legalábbis folyamatossan csalt!
2011. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim ***** válasza:
92%
Szia,nem olvastam a többi kommentet,a saját történetemet írom.Nálunk az első gyermek születése után ugyan ez volt.Kb. két évig tartott és nem tudta megindokolni,hogy miért van.Csinos,vékony,sportos nő vagyok és egyáltalán nem néztem ki lomhán,csúnyán.Állandóan magamat hibáztattam,ő meg állandóan védekezett,hogy nem tudja mitől van.Elmúlt,azóta megszületett a második gyermekünk is,itt nem volt ilyen probléma,sőt...Tarts ki,meglátod minden helyre áll.Ne piszkáld vele állandóan,mert csak rosszabb lesz.
2011. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!