Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 anonim ***** válasza:
100%
mi a helyzet veletek, mesélj egy kicsit :)
2018. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/114 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, ápolatlan, és nincs erekciója. Nem viselkedik furcsán? Az apámnál mikor idegbeteg lett, akkor volt, h. anyámmal leállította a házaséletet, és ápolatlan lett. Ezek voltak az elős jelek, aztán elmekórház lett belőle.
2019. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 anonim ***** válasza:
100%
Fuha kedves kerdezo vegig olvastalak, mi a helyzet azota? Jol vagytok?leszallt rolatok a kedves ex?
2019. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim ***** válasza:
Szia kedves kerdező, most olvastam vegig az osszes kommentet, mi van veletek????
2020. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!