Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 11/100 anonim ***** válasza:
81%
De mi történhetett hogy ide jutott a kapcsolatotok? Gondok voltak szexuálisan? Vagy nem tudtátok megbeszélni a problémáitokat? Túlterheltek vagytok?
2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 A kérdező kommentje:

Kedves 11 válaszoló !

Nem tudom mi történt , nem voltak szexuális problémáink amikor akarta nem ellenkeztem csak , hogy neki jó legyen !

Nem gondterhelt , hisz mind a ketten itthonról is tudjuk intézni munkáinkat , szóval még kötelezőnek se kötelező , hogy elmenjen itthonról , de még is elmegy !

2013. márc. 27. 14:35
 13/100 anonim ***** válasza:
85%
Ha anyagilag nem függsz tőle, akkor bizony én lépnék a helyedben, mert a gyerekeknek sincs szükségük egy ilyen apára! TE meg még találhatsz olyat, aki legalább tisztel annyira, hogy ha valakivel összekeveredik, akkor tekintettel lesz rád és a közös gyerekeitekre, és a tőle telhető legnormálisabb módon intézi az ügyet, nem úgy, ahogy a férjed. Nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Majd visszasír ő még titeket, de azt ne hagyd, hogy játszadozzon veletek!
2013. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
0%
Gondlom fáradt, ennyi étteremmel van munka bőven, lót-fut egész nap, hogy a három gyereket eltartsa. Szerintem befásult a taposó malomba.
2013. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 A kérdező kommentje:
Igaziból a legjobban az fáj,hogy a gyerekkel ahogy viselkedik , mert azt még elviselem , hogy velem úgy beszél ahogy de azt nem , hogy a nagylányom megy oda hozzá , és erre ő Hanga szerinted érdekel engem , hogy milyen szart rajzoltál ?!
2013. márc. 27. 14:40
 16/100 A kérdező kommentje:

Kedves 14 !

Egyel talán nincs oka fáradtságra , hisz neki nem is kell dolgozni , hisz mind eddig itthonról is tudná végezni munkáit !

2013. márc. 27. 14:41
 17/100 anonim ***** válasza:
65%

Amit most írok azt biztosan sokan elítélik, de sajnos ezt látom magam körül:

Sok férfi akinek jól menő vállalkozása vagy állása van, jól keres, biztos egzisztenciája, otthon rendezett háttér, család várja... Ennek ellenére úgy érzi neki több kell, mert nem ért el még mindent ami egy férfi álma.

Elkezd nőkhöz járni. Legyen az fiatal, szexis, vagy éppen mindenre kapható... Ott nála kiéli az összes perverzióját és elfojtott agresszivitását! Amikor hazamegy, akkor meg azt látja, hogy ugyanaz a nő várja otthon aki már évek óta ugyanúgy néz ki, semmi újdonság nincs benne, nem lehet vele "perverzkedni" mert ő elsősorban a gyermekei anyja...

2013. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 A kérdező kommentje:

kedves 17 !

Egyet értek vele , de hát a gyerekek nem csak az enyémek , és nem csak én csináltam őket , hisz pontosabban ő csinálta, és ő is akarta ! és ezt tudni kellene !

2013. márc. 27. 14:47
 19/100 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos a mostani jómódú 40-50-es vállalkozóknál ez "elvárás" hogy legyen barátnője. Ha hirtelen elkezdett még nagyon adni is magára, kondi, öltözködés, akkor biztos lehetsz benne hogy a haver vállalkozók előtt mutatni kell a nagymenőt, és nője van. Már csak idő kérdése, hogy mikor szédül meg annyira a fiatal pipitől, hogy el is hagy, majd az új nőnek is csinál pár gyereket. Sajnos nem egy ilyen eset van a környezetemben.
2013. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
100%

Nincs módodban valahogy utánajárni, hogy mit takar ez a viselkedás?

Ha tényleg van valakije, azt nem lehet a végtelenségig titokban tartani, mindig vannak jólelkek, akik tudnak valamit...

Az is elképzelhető, hogy a vállalkozásaival vannak komoly gondjai, és nem meri neked bevallani!


Az első dolgod mindenesetre az legyen, hogy a közös kasszának utánanézel, mert láttam már olyat is, hogy egy megbolondult férj azt is kiürítette, nem törődve a gyerekeivel...

Szóval ne ülj otthon ölbetett kézzel, mert a fejedre szakadhat a ház.

Azt írod, hogy te mindig engedtél neki, mikor szexuálisan közeledett hozzád. Nem az a baj, hogy te nem kezdeményeztél, csak "eltűrted a házaséletet, és most jött egy forró kis csaj, akinél még érezni tudja, hogy férfi? Lehet, hogy rémeket látok, persze...

A negyvenes években a legtöbb férfinál előjön a "kapuzárástól" való félelem!

2013. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!