Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 31/100 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ha el is váltok, akkor sem fog törődni többet a gyerekekkel, főleg ha lesz új családja. Kirakni nem tud valóban ha közös a lakás, de az övé is, akkor mi lesz, menjen ő el, vagy vigye oda az új nőjét?
2013. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 A kérdező kommentje:
Egyet értek , de akkor is nehéz , hisz több , mint 9 éve együtt élünk , boldog házasságba éltünk . És olyan boldogok voltunk 1 éve mikor terhes voltam , és azt mondta , hogy mi vagyunk a mindenei de ez 3 hónapja megváltozott !
2013. márc. 27. 15:26
 33/100 anonim ***** válasza:
A gyerekek miatt ne állj el a válástól! Ha így bánik velük az apjuk, az nem segíti az egészséges fejlődésüket, sőt! Ha különváltok, valószínűleg többet fog majd foglalkozni a gyerekekkel is.
2013. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 A kérdező kommentje:

Kedves 31 . !

A házunkból nem tud kitenni , mert vagy ki fizet de abból meg simán tudok venni új lakást vagy elmegy !

És az új nőjét merje csak oda hozni !

2013. márc. 27. 15:28
 35/100 anonim ***** válasza:
Nézd egy új nő sok mindent ki tud hozni egy férfiból, teljesen meg tudja szédíteni. Egyik rokonoméknál is ez van, eddig azt mondta a férje, hogy az a nő nem született még meg akivel megcsalná, akiért elhagyná a feleségét. Fél éve megérkezett a "meg nem született" nő, és a férj farok fölvágva rohant az új nőhöz, földobott érte mindent, 15 éves házasságot, 4!!! gyereket. Az új nője 12 hetes terhes, és hatalmas a boldogság a férfinél, mindenkinek dicsekszik vele.
2013. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 A kérdező kommentje:

kedves 35 !

Igen én is ettől félek , hogy csapot papot felhagy itt hagy minket , és talán le is tagadna minket ! De ha megtudom ki az a csaj isten bizony nem álok jót magamért !

2013. márc. 27. 15:40
 37/100 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, mert sajnos a családban is pont most "folyik" egy ilyen ügy. Senkit nem kímél apuka, az új nőt meg a tenyerén hordja. 4 gyerekét nem látogatja, nem hívja, nem is érdeklődik felőlük. Hogy tud egy negyvenes apát így megszédíteni egy új nő, el sem tudom képzelni.
2013. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
A férjedet kapd el, ne a nőt. Ha pedig menni akar hagyjad. Neked se jó, ha szenved a kapcsolatban. Ülj le vele, hogy téged ne nézzen hülyének, egyébként lehet azért feszült, mert nem tud, hogy belekezdeni.
2013. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 A kérdező kommentje:
De beszéltem már vele , de nem lehet vele normálisan úgy kezezel , mint egy senkit , mintha csak egy agy bajos lennék akinek nem lehet elmondani semmit ! Viszont tudom,hogy ha menni akar menni-e kell ! De még csak 29 éves a párom , mint én is !
2013. márc. 27. 15:48
 40/100 anonim ***** válasza:
Jaj Én azt hittem 40-es a férjed, Te meg 37-38. Remélhetőleg akkor nem nő van benne, bár az életkor nem jelent semmit, de a viselkedése teljesen arra vall sajnos.
2013. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!