Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
kapuzárási pánik 27 évesen? vicces lenne. addig botlás, amíg félrek.efélt. onnantól, hogy ezt ki is vetítette a családjára, (nem járt haza, nem törődött a gyerekekkel, flegma volt a feleségével) már túlmegy a megbotlott határán, legalábbis nálam. ezért van ennyi boldogtalan ember, mert elhiszik, h biztos megváltozik, meg a gyerekeknek apa kell és hasonló ökörségek. aki ilyen, attól jó messzire kell menni. az mondjuk tény, de már írtam is jó pár oldallal előrébb, hogy nehéz lesz pasit találni 3 kicsivel...
2013. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim válasza:
Az vhogy elkerülte a figyelmem, h a férj meg csak 27 éves...:))) azért azt is említsük akkor meg, h 27 évesen 3 gyerek apjának lenni manapság ritka! Persze, tudom, akkor minek vállalta, bla, bla
2013. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom , hogy nincs rá szükségem , jó tegyük fel hónapok múlva vissza jön , minden rendbe lesz , de aki ezt egyszer megtette az többször megfogja tenni ! És úgy gondolom a lányoknak sincs ilyen apukára szükségük ! Majd csak lesz valami !

Az hogy 27 évesen 3 gyerekes apuka semmit nem jelent , mert ő is akarta a gyerekeket !

2013. máj. 1. 12:15
 94/100 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!mi van azóta veletek?
2013. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 A kérdező kommentje:

Szisztok kedves válaszólok .

Azt tudom mondani nektek h írjatok privátot és mondjuk a fbn feltudjuk venni a kapcsolatot és részletesen elmeélem nektek az utobi honap eseményeit!

2013. jún. 13. 22:19
 96/100 anonim ***** válasza:

Menj el egy hétre (esetleg a kicsi babával együtt), bízd az ő gondjaira a gyerekeket.

Akkor kénytelen lesz ő megtenni, amiket Te szoktál.


Ha visszajössz, maradha is ez amunkamegosztás: az ő dolga a 2 nagyobb.

2013. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:

De figylej csak, engem tudod, mi érdekel? Egy fedél alatt laksz valakivel, akivel annyi kommunikációd nincs,hogy hova megy reggel 5-kor és miért nem alszik otthon, hát hol alszik?

Te szóvá sem teszed ezt?

És ez normális dolog szerinted, hogy ennyire idegenként élsz mellette?

2013. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:

Na, most olvasom a végét!!!:)

Látom, elkéstem a reakcióimmal.:)

Ide miért nem írod le az utolsó hónapok eseményeit? Engem is érdekel.

(nem Face-ezek.)

2013. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
Jaja,írd be ide is, aki hozzászólt és érdekli,elolvassa.Én fent vagyok a facen,de minek írjunk oda.
2013. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
Akkor írok én a jelenlegi helyzetről...a kérdezővel levelezek folyamatosan. A helyzet változatlan, a férj éli világát, a gyerekekkel nem törődik. A kisfiúnak volt a névnapja felhívta, hogy legalább annyit mondjon a fiának, hogy Boldog névnapot, de nem volt hajlandó. A kisfiú tegnap volt 2 éves, gondolom erre sem jött semmi köszöntés. Egyébként most nyaralnak, nagyon jól érzik magukat:) Az anyuka meg nagyon erős és kézben tartja a dolgokat:)
2013. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!