Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 51/100 A kérdező kommentje:

kedves utolsó !

Valószínűleg hasonló a helyzet , mint nálunk !

Igen , és szerintem ezt a lányok is értzik !

2013. márc. 28. 12:12
 52/100 anonim ***** válasza:

Az hogy volt előtted 15 barátnője,az nem jelenti azt hogy kiélte magát.Ne érts félre,Én a Te pártodon állok,és gondolom nem fogtál puskát a fejéhez,hogy összekösse veled az életét,és hogy gyereket nemzzen neked,de egy 20 éves férfi még nem olyan érett mint egy 20 éves nő.A párom ugyanígy korán nősült,és ott is válás lett a vége(de mondjuk Ő felelőség teljes édesapa!).

A lényeg,hogy a leírtak alapján menthetetlen a kapcsolat,főleg hogy megint éjszaka ért haza.Én is azt mondom,hogy ha van megfelelő anyagi körülményed,akkor lépj ki ebből a rossz kapcsolatból,és kezdj új életet a gyermekeiddel.Ha utána sem megy a gyerekekhez,akkor az már az ő baja!Te viszont ne aggódj,hogy egyedül kell leélned az életed,mert Én hiszek abban,hogy a jó emberek cselekedeteit kárpótolja az élet!Jelenleg meg a gyerekeid sokat segíthetnek a felejtésben!

2013. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 A kérdező kommentje:

De csak 25 évesen lett apuka !

Köszönöm sok biztató szót !

2013. márc. 28. 12:42
 54/100 anonim ***** válasza:

Én vagyok a hasonló cipőben :)

Az én férjem 24 évesen lett apuka, előtte iszonyat kicsapongó életet élt. Sajna aki ilyen, annak nem sokáig megy a jó férj és apa szerep :(

A páromnak sem ment.:(

2013. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim válasza:

Hu, kedves kérdező, de sajnallak! :( eloszor barmi is lesz, sok kitartast es erőt hozza. én is ugy gondolom, h van valakije, meg azt is el tudom kepzelni, h ott a masik vonalon talan baba jön, es ettol van igy begozolve, vagy a masik nő fűti nagyon, h lepjen le, nem lehet tudni.


ha jol veszem le, nem igazan van nalatok anyagi gond, ezl a valas szempontjabol jol johet, bőven elég az erzelmi hercehurca, ami ezzel jar.


azt mondod, 3 honapja megy ez, en a kovetkezot tennem: megmondanam/leirnam neki, h kap meg 3 honapot, vagy visszarendezodik a helyzet, vagy szeded a satorfad es a gyerekeket, es szepen elhagyjatok, nincs mese. annak semmi ertelme, h a gyerekek ebben eljenek, es annak se, h te ebben elj. nem tudni, mi van a hatterben, de vmitol nagyon megkattant a ferjed, baremi is legyen az, olyat nem hiszem, h tettel, amiert ezt kaphatnad.


szoval, szerintem kezd el szepen felvertezni a lelkedet (adja Isten, h jobb legyen a helyzet), m ha nem javul a helyzet, akkor bizony nehez maganyos idok jonnek, de lépni kell.


és tudod, a felhők mögött mindig ott a nap! :)

2013. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:

Kiderültek a dolgok ! Ma véletlenül mikor jöttünk haza az ovódából láttam , ahogy egy csajjal száll be az autóba , és nem úgy tűnt mint akik elöszőr találkoznak !

Mit csináljak ?

2013. márc. 28. 13:02
 57/100 anonim ***** válasza:
dobd ki, válj el. ne engedd magad alázni.
2013. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim válasza:

57essel egyetertek, viszont egy dolgot hozzatennek:


talan van olyan szituacio az eletben, amikor egyik fel bevadul par honapra (kapuzaras, elmegy neki a kép, nem tudom), es olyankor nincs mit tenni. nem a ferjedet akarom menteni, de mint irtad, elotte rendes ferj es apa volt, lehet, most vmiert egyszercsak.


Végulis mindegy, szerintem is lépjél, ha egyszer megiscsak visszakattan az agya, es visszakuncsorogná magat hozzatok, akkor majd irsz ide megint, h mit tegyel! :)


csak az nem fer a fejembe, h az egy dolog, h teged megcsal, de mi a baja a gyerekeivel is... :-/

2013. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:

Én most a helyedbe odaállnék elé,mondanám neki,hogy "Csinos a csajod!" Beraknám a gyerekeket az autóba és elmennék egy pár órára otthonról,vagy akár egy egész éjszakára is (mondjuk a szüleidhez!).Ha hívna,nem venném fel.Hadd idegeskedjen egy kicsit hová tűntetek.

Aztán amikor haza mennék,mondanám neki,hogy mész,vagy maradsz.Ha mész,szedd a csomagod,és tűnj el!Ha maradsz,akkor meg legyen vége a románcnak!

2013. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:

Odaállsz elé, és megkérdezed:mi vagy a nő? Lehet választani MOST. Nincs gondolkodási idő. A férjem ezt csinálta velem 2 hónapig, húzogatta előttem a mézesmadzagot. A nő is kellett volna meg kicsit mi is. Na ebből lett elegem.

Hasonló cipős voltam :)

2013. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!