Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 81/100 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel! :)
2013. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok !

Valamelyik nap össze futottam velük sétáltunk a kicsikkel és inkább a barátnője átrántotta a túl oldalra , mint hogy velünk kelenne találkoznia és akkor magyarázd meg a 2 évesnek hogy apa nem akar vele találkozni ! Szóval semmi ugyan olyan szar a helyzet !

2013. ápr. 21. 14:29
 83/100 anonim ***** válasza:

Hát, szegénykém, ez már túlmegy minden határon...

Azt, hogy nem jelentkezett és nem is telefonált, betudtam annak, hogy esetleg röstelli magát. De hogy átmenjen a túlsó oldalra a gyerekei ekől, ez már szinte hihetetlen. Mi lett ebből az emberből? Egy akarattalan, rángatható báb? Még olvasni is rossz, nemhogy átélni!

Tud róla, hogy beadtad a válópert? Tudja az a nő, hogy a férjed jelentős jövedelme a gyerektartásra fog elmenni?

Nem is ember az ilyen... A hölgyeménynek pedig kívánom, hogy ő is így járjon, ha nem rosszabbul! Teljesen ki vagyok kelve magamból, mikor ilyeneket olvasok, pedig én sem ma születtem, és nincs sok illúzióm. De a gyerekek, azok isszák meg ennek a levét. Mert remélem, hogy te hamar "regenerálódsz", és gyorsan túlteszed magadat rajta, bár tudom, hogy most nagyon nehéz...

2013. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
Ma olvastam végig a sztorit, szerintem a férjedet kezeltetni kéne. az egy dolog, hogy nem akar téged. de a gyerekeit se?????
2013. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 A kérdező kommentje:
Igen tudja. Azóta a barátnője felhívott hogy feletjsem el , hogy 25 ezernél többet fog a volt férjem fizetni , és erre letette a telefont ! Nem tudom mit képzel ez a csaj magáról ! De így a párom azt éri el , hogy a lányok utálni fogják , mert nem volt ott kiskorukba velük !
2013. ápr. 27. 10:28
 86/100 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ez nagyon szomorú...

A barátnője is megéri a pénzét:(

2013. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim válasza:
Beszaras milyen nők vannak!!! Amúgy meg pattoghat hiába, m a férjed a bejelentett fizuja utan fog tartás díjat fizetni, amit a biróság határoz meg, azaz nem o. Amúgy annyira tipikus az ilyen helyzet: most ez a kis pénzéhes az újdonság erejével elcsabitotta a ferjedet, de ott is jönnek majd a hétköznapok, es minden csoda 3 napig tart...fog majd meg nálad kaparni a férjed, arra mérget vehetsz, megjön meg neki az esze!
2013. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 A kérdező kommentje:

Egyet értek veletek !

Én valahogy úgy vagyok vele , hogy ha észhez tér akkor se teheti be a lábát a házunkba mégegyszer !

2013. ápr. 28. 21:04
 89/100 anonim ***** válasza:
igen, pont a 18 éves libuska fogja megszabni, hogy a férjed 3!!! gyermek után 25000 tartásdíjat fizet. ész megáll. amúgy szerintem ezeket a próbálkozásokat ne vedd fel, arra megy ki a játék, hogy jól felidegesítsenek. örülök, h határozottan elzárkózol "apukától", ennél okosabbat és többet nem tehetsz most, minthogy eldöntöd, ha akar sem mehet vissza majd. remélem a gyerekek hamar megszokják az új helyzetet! kitartást és sok erőt kívánok továbbra is :)
2013. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim válasza:
59%
87es vagyok: nem feltétlenül értek egyet azzal, h a ferjedet soha többet ne fogadd vissza...igaz, az, ahogy most a gyerekekkel bánik, szinte mar-mar jellemhiba, DE: mint írtad, mindezek elott nagyon jol megvoltatok, imádta a gyerekeit...három gyereked van, nem lesz olyan egyszerű magad melle másik társat találni. Nem ot akarom menteni, de az életben egyszer (egyszer!!!) bárkinel lelephet a kép, es néha érdemes küzdeni a másikért, nem pedig hagyni veszni a fenébe. Szerintem férjed teljes mértékben a másik nő által irányított jelen pillanatban, talán a fergeteges szex mosta at az agyat, plusz meg hozza vmi kapuzarasi/belefaradasi hullám... Nem tudom!
2013. máj. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!