Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 41/100 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez történik veled.

Szerintem legyél kicsit "erőszakosabb". Igenis van közöd hozzá, hogy mit csinál, ezt nyugodtan mondd meg neki és azt is, hogy ha ezen nem változtat, akkor mehet, ahova akar.

A másik, de lehet ez csak az én temperamentumomból adódik: mikor ilyet mond a gyereknek, hogy mi ez a sz.r, amit rajzol, biztos olyan balhét csapnék, amit még életében nem látott/hallott. De, hogy 2 utcával arrébb is tőlem rezegnének az ablakok, az biztos.

Persze az sem jó, ha az ilyesmit hallják a gyerekek. De könyörgöm...

Kitartás!

2013. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:

Haza jött azt hiszem 1 órája . Bement a szobába a lányok játszotta így tudtam vele beszélgetni , ő szó szerint kiküldött a hálószobából , én meg mondtam neki , hogy mi van vele , és ha megcsal mondja meg , és pakoljon össze és menjen innen ahova akar ! Erre ő elkezdte mondani , hogy mindenhol jobb neki , mert itthon mindenki csak idegesíti , és soha nem tud piheni , meg hogy itthon csak sok hülye síros hisztis lány van !

Erre felvette a kabátját , és minden nélkül még az egyik telefonját is itthon hagyta elment !

2013. márc. 27. 18:13
 43/100 anonim ***** válasza:
40%
csúnyát irok! de nézd át a telefonját! ha ő meg teheti veled ezeket te is megteheted! hátha találsz valamit, mert a bizonytalanságnál minden jobb!!! kitartás, és irj még a fejleményekről, szerintem sokan kiváncsiak rá, és szurkolnak neked hogy rendbe jöjjön az életed!
2013. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
26%
Sajnálom, de azt kell, hogy mondjam, amilyen stílusban és összeszedetlenül írsz, engem is nagyon idegesítenél. Lehet, hogy tényleg sok neki, hogy ennyi lány van körülötte, a kicsik biztos visítanak, sírnak. Nem tudom elképzelni, hogy egy helyen éltek, de nem beszéltek. Add be a válópert, ne legyél gyáva, aztán próbálj meg vele beszélni újra, kérdezd meg, hogy miért zárja magára az ajtót, miért megy el reggel, hol van éjjel, ha nem válaszolsz, kérdezd meg, hogy akkor miért nem válik el, mire jó ez, aztán mutasd meg, hogy Te már megkezdted az elválást, akkor majd vagy észbe kap, összeszedi magát, vagy nem, de ez így senkinek sem jó. De egyszerűen nem fér a fejembe, hogyan történhetnek meg azok a dolgok, amikről írsz, csak úgy elküld, csak úgy elmegy, állj elé vagy szólj rá, emeld fel a hangod, nem lehetsz ennyire mulya.
2013. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 A kérdező kommentje:

Mivel egy marha nagy házba lakunk így simán megteheti hogy bezárkózik , én meg játszok a lányokkal szoptok , főzök stb... Én nem fogok vele kiabálni ! És nem én tehetek róla , hogy 3 lányunk van , sőt nem csak én akartam őket ! Soha nem szoktam kiabálni , és ezt most se fogom megtenni ! és nem értem milyen stílusba irok ?


Soha nem tudnám kitalálni a feloldó kódját :/ De még mindenkép irok a fejleményekről

2013. márc. 27. 19:06
 46/100 anonim ***** válasza:
82%
szia, kb egyidősek vagyunk, én most múltam 30, van egy férjem és egy, a nagylányoddal egyidős kisfiúnk. amit én tennék: egyrészt 1 pillanatra nem hagynám, h így beszéljen a gyerekekkel. mi az, hogy mi ez a szar, amit rajzoltál? abban a pillanatban (és nem kiabálva) megmutatnám neki az ajtót. mit képzel magáról? mi az, hogy idegesíti a visítás? nem a saját vére visít??? mégis mi a jó édes anyjába fárad el egész nap, hogy őkelmét idegesítik a saját lányai. harmadrészt egy utolsó gyáva szarjankó, aki emberkedik veled, de annyi vér már nincs a fa...-ban, hogy korrektül eléd állva elmondja, h téged, az "öreg" 29 éves lestrapált anyukát lecserélt egy tinire/nimfománra. ugynamár. tudod mit tennék? mikor hazamegy közölném vele, hogy 15 perce van eltakarodni. hogy képzeli, hogy azt mondja neked, aki szült neki 3 gyereket és egész nap neveli őket, hogy semmi közöd ahhoz, h vele mi van? akkor mégis kinek van köze hozzá? ja és még vmi. aljasul elbánt veled. rábeszélt a 3. gyerekre, amivel kb esélyed nincs pasit találni, mivel a 30-35 közötti pasik 1 gyerekre rábólintanak talán, 3-ra semmiképp. légy erős, vess véget ennek a pokolnak! sok sikert, remélem minden rendben lesz.
2013. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező!

Mintha az én sztorimat olvasnám :(

A korunk nem egyezik, de minden más igen.

Én 38 vagyok, a férjem 35. 3 gyerek, 11 éves fiú 3 és fél éves kislány 7hónapos kislány.

Mindhármat mindketten együtt szerettük volna.

A párom tavaly augusztusig (akkor szültem a picit) ölni tudott volna értünk, mi voltunk a mindene, tűzbe ment volna értünk. Legalább is így nézett ki a dolgog. 12 év házasság..

Aztán megváltozott valami..szeptembertől (pici 1 hónapos volt) egyre többet ült a gép előtt, nem foglalkozott semmivel, gyerekekkel sem, voltak furcsa dolgai, de letagadott mindent. Én éreztem. Ha csak wc-re ment ki, akkor is kikapcsolta a gépét, minden előzményt törölt mindig, beleértve a jelszavakat a face-re.

Sőt még sírt is, amit a 12 év alatt még nem tapasztaltam, hogy miért bántom, értünk gürizik...stb, még meg is sajnáltam szegényt. Ő kint dolgozik, hétvégén van csak itthon.

De akkor is tudtam, éreztem hpgy valami nincs rendben.

Aztán eljött december 1-je. Elkövetett egy apró hibát, feltörtem a face-book ját, 2-án repült. Felszedett ottkint egy 40 éves férjes asszonyt, megvolt már neki akkor is mikor TERHES voltam. Akkora tetű ember lett azóta belőle, a fia is megveti már, mert ltja milyen az apja.

Derítsd ki, és reptesd meg a f@szba, mert lehet, hogy a pici lányod már jobb ha meg sem ismeri.

És az hogy nem találunk 3 gyerekkel senkit? Ebben van valami igazság, de egyenlőre nem is kellene egy pasi sem, a gyerekek lekötik minden időmet, gondolom neked is.

Kitartás, és derítsd ki ha hülyét csinál belőletek!

2013. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem semmi!A tesóm is hasonló szítuban volt,de ott csak 1 gyerek van!

1: Azt a kommentet,hogy az Apa biztos fáradt,és hogy nem ér rá foglalkozni a gyerekekkel azt egy az egyben elítélem!Az Én párom szakács,van három fia(2 az előző házasságából,1 pedig tőlem).Nyáron látástól mikulásig dolgozik,mégis ha van egy kis szabadideje azt a 3 fiával tölti.Imádja őket,és a 2 nagy fiú is pont ugyanannyit kap mint a kicsi(legalábbis próbál igazságos lenni!).Tehát ilyen kifogás nincs,hogy fáradt!Akkor nem volt fáradt,amikor meg kellett őket csinálni???

2: 29 éves a párod,és 9 éve vagytok együtt!Valószínűleg nem élte ki magát kellőképpen,és most ezt bepótolja,ami számomra szintén elítélendő.

3: Én nem gondolom úgy hogy nem találnál párt magadnak ha szétmennétek.Persze,nehezebb,de nem lehetetlen.

4: Nem cak az új nő a hibás,tehát mindkettő megérdemelné az észosztást,nem csak a 3.-ik személy!

Én azt tanácsolom,ha tehetek ilyet,hogy próbáld megmenteni a házasságod,ha még lehet!3 hónap nem nagy idő még,tehát inkább arról próbálj vele beszélni,hogy mivel tehetnétek jobbá a kapcsolatotokat. Gyanúsítgatni,viszont ne gyanúsítgasd,mert az még inkább szítja a vitákat.

Ha nem lehet megmenteni a házasságot,akkor pedig válj el,mert a gyerekeket kell nézned elsősorban.

Én is kíváncsi vagyok a további fejleményekre!

Sok szerencsét!

2013. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek !

Éjjel ért haza , bement a hálószobába , és reggel szokás szerint elment !

De ez a 3 hónap teljesen megváltoztatta , hisz addig mindenei voltak a gyerekek , mindent meg adott nekik a lányok voltak a legnagyobb szerelmei , és persze engem is nagyon szeretett !

Na valamit tisztázunk én előttem egy halom barátnője volt vagy 15 biztos !

Mit csináljak vele , kezdjek el vele ordibálni , úgy beszél velem mint a kutyájával , pedig hozzá teszem ez eddig nem így volt ! De lassan befog telni a pohár , és fogok vele normálisan beszélni !

2013. márc. 28. 11:33
 50/100 anonim ***** válasza:

47-es válaszoló vagyok

Állítsd kész tények elé!

Az én férjemnek is a lányai voltak a szerelmei, meg én is.

Mondom szeptemberig, aztán megbolondult.

És rám fogja, bennempróbál lelkiismeret furdalást okozni.

Én már beadtam a válópert.

Így kikészülsz teljesen. Még így is jobb, mint egy szar házasságban. Te még fiatal vagy, nekem már nehezebb a helyzetem. 2 hónapig azt sem tudtam milyen nap van annyira ki voltam készülve. Már jobb........már látom, hogy van élet Ő utána is. Egy jobb élet.

Így mindenki tönkre megy a családban.

2013. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!