Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 61/100 anonim ***** válasza:
na mizu? Számon kérted?
2013. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
Én is tiszta izgatott vagyok a történet miatt,úgyhogy kíváncsian várom,hogy mi történt este,miután hazaért a férj.
2013. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
100%
59. Szerintem hiába is menne el a gyerekekkel, a férj valószínű nem idegeskedne, hiszen Őt idegesítik a gyerekek, még örülne is ha nem lennének a közelében. Ilyenkor elmegy a férfiak esze teljesen, nem érdekli őket semmi, sem feleség sem gyerekek, csak az új menyecske. Tisztelet a kivételnek, de ilyen nagyon kevés van, és itt sem példás családapa a férj, ahogyan bánik a gyerekekkel, inkább terhére vannak.
2013. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
63.Hát elég szomorú,hogy egy apát így nem érdekel három egészséges (gondolom) gyerek!Más ember örülne hogy csak annyi baja lehetne,hogy hazamegy és gondtalanul játszhatna a gyerekével.Ehelyett más Apa megfeszül azért hogy minden meglegyen a gyerekének,gyerekeinek,mégis fáradtan az egész napos munka után hazamegy,és fordít időt a családjára,közben meg azon agyal,hogy mit hogy kéne tenni hogy könnyebb legyen.Van ilyen,és olyan apuka is!
2013. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Kidobtad?
2013. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Először is bocsi , hogy nem írtam , csak a lányokkal voltam elfoglalva , és próbáltam feldolgozni ami történt ! Szóval ugye az nap este , mondtam neki , hogy beszélnünk kell felmentünk a felső szobába ( a lányok játszottak ) , először normális hangon mondtam , neki hogy vallja be ha csal , erre ő megrántotta a vállát , én meg úgy éreztem elég ez már nekem sok és elkezdtem ordibálni , mire ő azt mondta , hogy igen egy 18 éves csajjal! Én erre még hangosabb lettem és azt mondtam neki , hogy van 5 perce hogy pakoljon húzzon innen , és az ilyen ember nem apa , a gyerekei imádják , van neki mindene amit akar , sok ember csak akarna 3 ilyen kislányt mind ami neki van , és hogy felejtse el hogy látja a lányokat valaha ! Erre ő olyat mondott amiért egy büdös szemét dögnek hívom , azt mondta , hogy mi csak elrontottuk az életét , én vagyok élete legnagyobb hibája mert hogy elvett engem feleségül , a gyerekei pedig a legrosszabb ami történhetett vele , és nem tud neki senki annyit fizetni , hogy 4 dilis nőhöz vissza jöjjön , és higgyem el , hogy ő nem lesz soha kíváncsi a gyerekeire , sőt mondjam azt nekik , hogy nincs apjuk ! Ja és még hogy végre valaki felnyitotta a szemét , hogy milyen szar helyen és rossz emberekkel él?! Én nem sírtam csak megfogtam a bőröndjét ,és az erkélyről dobtam le , mondtam neki , hogy húzzon innen , és többet haza se jöjjön !

Azóta több nap telt , nem hívott semmi !

2013. ápr. 3. 19:27
 67/100 anonim ***** válasza:
sajnálom... de örülj, h megszabadultál tőle.
2013. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
39%
Azt mondtad soha nem ordítanál, erre most az erkélyről dobod le a dolgait? Kicsit kezdek kételkedni..
2013. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó !

1. Fogalmam sincs , hogy te mit csinálnál , amikor úgy beszél ahogy , és igen soha nem kiabáltam , de egyszer mindenkinél betellik a pohár ! Mibe ?

2013. ápr. 3. 20:19
 70/100 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami történt Veled. Én vagyok az, aki írta, hogy a mi családunkban is éppen most "folyik" egy ilyen eset, az egyik rokonunknál. Apuka összeszedett egy huszonéves lotyót, és a feleségét meg a négy gyermekét kidobta a házból, a nőt meg odavitte. Apuka azt mondta, hogy az életben többet nem kíváncsi a családjára, csak tönkretették őt idegileg a gyerekek, és hogy majd az új nő szül neki gyereket, aki már útban is van, 12 hetes terhes a nője. Sajnos nagyon sok ilyen eset történt meg a környezetemben az utóbbi években, a férfit teljesen megszédítette az új nő, és mindent föladott érte. Nem tudom miért írják sokan, hogy egy nős férfi sohasem válassza a szeretőjét, ez pont nem igaz, szinte mindig a szerető nyer a feleséggel szemben!

Neked kitartást az elkövetkező időszakhoz, és nagyon sok erőt kívánok!

2013. ápr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!