Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 71/100 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok aki 3 gyerekkel maradtam szintén egyedül. Nagyon sajnállak téged, teljesen átérzem a helyzeted!

Nálunk a különbség, hogy a gyeekeivel azért egy héten egyszer törődik, elviszi őket, illetve fizet gyerektartást.

Elszáll a lila köd az agyáról, majd máshogy gondolja hidd el!

De! Ezek után én már nem fogadnám vissza, de ez a te döntésed lesz.

Kitartás!

2013. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi változás?
2013. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 A kérdező kommentje:

Szia !

Semmi , tegnap jártam bent az étterembe de azt mondták , hogy elutazott ( a gyerekek keresik )

2013. ápr. 6. 17:15
 74/100 anonim ***** válasza:
első válaszoló voltam ezzel: "próbáld megbeszélni vele, mert ez így ahogy leírtad már nem rossz előjel, hanem lassan végeredmény" - sajnálom, de vége
2013. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
Szemét! Hogy lehet ilyen a saját gyermekeivel?? Most nagyon ideges vagyok. (ilyenkor mindig belegondolok, hogy mi lenne ha én lennék ilyen helyzetben, de én már bekattantam volna) Kitartás és SOHA NE ALÁZKODJ MEG ELŐTTE!
2013. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
Elutazott? És a gyerekei nem érdeklik napokig?
2013. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 A kérdező kommentje:
Igen elutazott , szerintem ez a csaj annyira elvakította , hogy szarik a gyerekeire ! Azóta sincs semmi jel felőle !
2013. ápr. 8. 16:55
 78/100 anonim ***** válasza:
Hogy bírod egyedül?? A gyerekeid kérdezik, hogy hol az apjuk? Mit mondasz nekik? Nagyon sajnálom ami történt. Tényleg jól megszédítette a férjedet ez a tyúk. Kíváncsi vagyok, hogy meddig tart ez. Én a helyedben beszerezném a válási papírokat.
2013. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:

Pont ma adtam be a papírokat ! Igaziból a nagy akkora hogy érti , hogy mi van valamennyire ő az első 2 napba , most már nem kérdi , bele törödőtt !

Nehezen , nagyon !

2013. ápr. 10. 15:55
 80/100 anonim ***** válasza:

Szia!


Fejlemények?

2013. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!