Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
 21/100 anonim ***** válasza:

Igen úgy kellene felfognia, hogy mindkettőtöké a gyermekeitek. De ilyenkor már csak saját magukat látják. Nem foglalkoznak azzal, hogy mekkora fájdalmat okoznak a családjuknak, beleértve a saját gyermekeit is és Téged is.

Önző viselkedés egy férfitól, nőként teljesen megértelek és sajnálom a helyzeted! Remélem ügyesen ki tudtok ebből mászni. A legmélyebb gödörből is van kiút!

2013. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
88%
Én is anya vagyok, elváltam. Kifejezetten gusztustalannak tartom, hogy a férfi "csinál" három gyereket, aztán otthagy a kakiban. Keress pénzt, vezesd a háztartást, cipeld a gyerekeket, foglalkozz velük, etesd, ápold őket. A férfi meg hazajön "fáradtan". Beteszi a s.ggét a gép elé, pihenget.... A nő persze le van strapálva, szabadideje, pihenési lehetősége semmi. Szórakozása semmi... szépségére, lelki egészségére nem tud sem időt, sem pénzt áldozni. A férfi meg lenézi, hogy nicsak a lestrapált trampli.... De arra nem gondol, hogy ő tette azzá. Én ebbe konkrétan fizikailag megbetegedtem. Előbb a szívproblémák, aztán jött a rák. Állj a sarkadra! Ne hagyd magad! Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. A gyerektartást meg csak fizesse nyugodtan!!
2013. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
58%

ez most tényleg komoly kérdés???!!!


és miért nem kérdezed meg, hogy hova megy,hol volt éjszaka? és hogy miért zárja be a szobát? kivel telefonál?!

2013. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 A kérdező kommentje:

A vállalkozással semmi baj nincs , sőt most akar Pesten is nyitni egy éttermet mi Zalaiak vagyunk ! A számlának utána néztem már, hát kevesebb pénz van rajta , nem úgy értem , ha nem , hogy mondjuk rátett havi 200 ezret most meg 20-30 ezret , és nem tudom , hogy akkor a többi pénz hova ment az éttermekbe ha bemegyek nem panaszkodnak , sőt azt mondják , hogy nagyon jó a forgalom és semmi gond nincs !

De azért nekem estére semmi kedvem nincs a szexuális életre egész nap lótok - futok ( gyerekek stb, mivel ő semmire nem hajlandó ) , a barátnőim mondják sokszor látják a kocsiját valami ház ellőt , de nekem nincs arra időm , hogy elmenjek és minden lakásba bekopogtassak !

És estére úgy kivagyok ,hogy semmihez nincs kedvem !

2013. márc. 27. 14:59
 25/100 anonim ***** válasza:
Hát nekem azért lenne kedvem utána nézni, egyébként pedig ha jól álltok anyagilag, nem értem miért sajnálod a pénzt, hogy segItséget vegyél fel. Én a te helyedben, egyébként este megmondanám neki, hogy ha nem változtat, akkor szedje a cuccát, biztos nem hagynám, hogy velem és a gyerekekkel bunkó legyen.
2013. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz történet .

Igen úgy kellene , hogy közös gyerek , de ő úgy gondolja , hogy csak csajozik , és neki nincs családja ! Én tudjátok , mitől félek hogy a gyerekei megfogják utálni , hisz ahogy beszél velük , és a nagy már ért belőle valamit mert néha úgy beszél vele ,mint nem tudom mivel , mikor ő boldogan oda megy hozzá utána meg sírva jön oda hozzám , hogy apának nem tetszett a rajza amit az apjának rajzolt !

Kedves 22 !

Nagyon sajnálom ami veled történt , és szerintem is undorító ahogy viselkedik , és igen nincs 3 gyerek mellet elmennem fodrászhoz havonta mint régen , se körmöshöz , és olyan alakom sincs , sőt már nem hordok mini ruhákat , ha nem inkább farmer meg valami csinosabb fölső !

Kedves 23 !

Szerinted én nem kérdezem meg erre ő semmi közöm nincs hozzá ! Törjem rá az ajtót ?!

Kedves 25 !

Igazad van valahogy valakivel ki kell derítetnem !

2013. márc. 27. 15:08
 27/100 anonim ***** válasza:
22 vagyok. Figyelj, ha van pénzed, akkor tudsz magánnyomozót is fogadni. Így nem neked kell kémkedni és nagyon diszkréten dolgoznak. Akkor lenne a kezedben valami. Egyébként az én volt férjem is csajozott, meg drogot is nyomott ezerrel. Oda ment el a pénzünk...amiről nem tudtam, hova tűnik.
2013. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy le lettél cserélve, úgy jártál mint általában az "öregedő" jómódú vállalkozó feleségek. Mi itt a kérdés? Hogy van nője, az már biztos, már csak az lehet itt a kérdés, mikor lép le, vagy tesz ki benneteket. Még szép hogy válnék, mire várjak, hogy alázzon tovább? Mert már rajtad kívül,mindenki tudja, és rajtad röhögnek alkalmazottak, ismerősök, haverok, mindenki.
2013. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 A kérdező kommentje:

Kirakni nem tud , mivel közös a lakás !

Ez van ! Csak azért a gyerekeknek kell apa !

2013. márc. 27. 15:21
 30/100 anonim ***** válasza:
67%
A gyerekeknek kell apa. OKé. Na de milyen? Ha eltaszítja őket magától, az nem a te hibád, hanem az ővé. A gyerekek nem buták, érzik, tudják az ilyesmit. Nálunk is tudta, pedig nagyon kicsi volt akkor. Lesz apukájuk. Most még korai ezt mondanom, de ha nem ő, akkor majd lesz más. Nekem is az új férjem inkább apja a lányomnak, mint a vér szerinti.
2013. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!