Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anorex Quick diet kapszula,...

Anorex Quick diet kapszula, mennyire megbízható, és hatásos?

Figyelt kérdés

Infok a weboldalon. Tapasztalattal rendelkezők véleményére alapoznék. Feleslegesen nem akarok 10 ezreket kidobni.


[link]



2017. febr. 27. 23:32
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

#8 & #10 persze, azért tettem fel az alap kérdést , hogy ha jó a kapszula , egy csökkentett energiájú étrenddel alkalmazzam. De ha jól emlékszem ezt már írtam.

Étrendem ; reggeli 2×400ml zöldtea 1 bögre zabpehely (nem az ízesített-puffasztott gabona pehely, amikben hántolva vannak a magok aszalt gyümölcsök stb.) Ebéd bolti kész szendvics, rántott húsos salátás. Vacsi 1 tál "betyár" saláta , 2-3 tojás sütve vagy főve mellé felvágott, 4 pirított toast kenyér, ha van itthon főtt étel akkor azt eszem. Néha 1/3 zacskó nasi (tudom, hogy 90g chips 520kcal, ezért nem eszem meg egyszerre) avagy helyette banán-narancs turmix, attól függ édeset vagy sósat kívánok. :)


#9 2017-ben nem kell már mozogni , hogy ne hízz el vagy , hogy le tudj fogyni..vagy miért lennék én buta a "nem mozgok ergo hízok" mondatommal? Te nem hízol ha 12 órákat ülsz egy helyben, vagy úgy fogysz? -jó neked. :D

2017. febr. 28. 13:54
 12/59 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem enném helyedben a következőket:

bolti kész szendvics, rántott hús, toast kenyér, chips...sőt turimuxot is csak max reggelre..

Ezeket ki kell iktatni teljesen vagy egészséges verzióra cserélni.

Énis ülök egész nap, mégis lefogytam 20kilót, nyilván nem rántott hússal és kenyérrel.

2017. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
A mozgásnak nincs köze ahhoz hogy hízol-e vagy fogysz. Tök mindegy, hogy egész nap ülsz, eszel 1500 kcal-t és úgy fogysz heti fél kilót, vagy minden nap mozogsz 1 órát, de mellette 2000 kcal-t eszel, ugyanúgy fél kilót fogysz hetente. Napi 12 óra ülés mellett 2500 kcalt enni és csodálkozni, hogy nem fogysz, ehhez meg gratulálni tudok még.
2017. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
69%
Belesz@rsz a táplálkozásba és "varázsszert" szeretnél... Taps 👏
2017. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

Jó mindenesetre az eredeti dologról konkrét véleményt senki nem tudott írni, reménykedek azért még.

A tanácsokat köszönöm , de nem azért eszek rántotthúsos szendvicset minden nap mert oda vagyok érte , hanem erre van időm, hogy lemenjek megvegyem és megegyem. Van itt ilyen olyan salátától kezdve minden egyéb is, szintén hússal, de megeszem és 1 óra múlva éhes vagyok megint, de szerintem még ez jobb mintha bemennék a kfc-be vagy mekibe mint a többsége az itt dolgozóknak. :) De tényleg köszi az építő kritikát/tanácsot/véleményt bár néha a hangnemet furcsállottam. :)

2017. febr. 28. 14:29
 16/59 A kérdező kommentje:
#14 builder , te vagy az a tipikus ember aki másokat lenéz, és beolt, közben fogyni akaró emberrel beszélsz. Ku*va jó neked, hogy te úgy nézel ki ahogy. Én fogyni szeretnék , olvashatod vissza milyen módon..le is írtam, hogy nem csodaszert várok. Testépítő létedre elég gáz, hogy ennyit tudtál hozzáadni a sztorihoz...mert a többség segítőkész volt. Edd a hétre előre elkészített rizsed és csirkemelled, meg a shakeket. ✌ És nem sz*rok az étrendembe , és nem zabálok össze-vissza. Le van írva az étkezési szokásom, ha belesz@rnék péksüteményt ennék reggeltől estig és nem tartanám számon mit eszem és mikor. Bocs , hogy én nem értek a diétához te biztos így születtél, hogy kented-vágtad már akkor.
2017. febr. 28. 14:39
 17/59 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem értesz hozzá, ez elég nyílván való volt, miután itt kérdeztél. Arról van szó, hogy például leírom 3x, hogy a mozgásnak nincs köze ahhoz, hogy fogysz vagy hízol-e, de te csak azért is leírod 3x, hogy de pedig mozgás nélkül nem lehet fogyni ezért híztál el. Csak azt nem értem, ha ennyire kened-vágod a témát, akkor miért kérdeztél?


[link]


olvasd el, nem lesz több kérdésed.

2017. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Felfogtam elsore is amit irtal, (bar 1-2 utotte egymast) szimplan nem ertek azzal egyet, hogy a mozgasszegeny eletmodnak nincs koze az elhizashoz. Fogyni persze, hogy fogok tudni ha visszaveszek 700kcal-t kb, es pl ordognyelvet eszek/iszok egesz nap. Es nem; Nem kenem vagom , ezert is koszontem meg a kommenteket. :)
2017. febr. 28. 17:05
 19/59 anonim ***** válasza:

Ördögnyelvet hatástalannak tartom, de ha ennyire nem tudsz/akarsz sportolni, akkor maximum valami ilyesmit szednék:


[link]


2-3 kapszula mondjuk ebéd előtt, megköti a szénhidrátok egy részét, így azok anélkül távoznak, hogy felszívódnának.

2017. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

Nem fogok neked magyarázkodni,hogy mivel vagy tévedésben velem kapcsolatban kedves, önérzetes kérdező, csak ezt a képet küldöm neked szeretettel:


[link]


Egyébként én is segítőkész voltam. Rávilágítottam a hozzáállásodra.

2017. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!