Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anorex Quick diet kapszula,...

Anorex Quick diet kapszula, mennyire megbízható, és hatásos?

Figyelt kérdés

Infok a weboldalon. Tapasztalattal rendelkezők véleményére alapoznék. Feleslegesen nem akarok 10 ezreket kidobni.


[link]



2017. febr. 27. 23:32
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató, hogy 100%-ban hasznosnak értékelték azt a választ, hogy egy nőt felrug egy férfi, (mert azt irtam a feleségedre , hogy beaty queen(???!?))...mindegy igazából rég tudom, hogy ennyire elfajzott a társadalom. De ne gyere ide ne vegyél a szádra, ne oltogass, ne bunkózz , ne próbálj megalázni, és én sem szólok vissza...nem fogom tűrni én sem. TE 1 mondattal nem segítettél, a többi kommentelővel elléntétben, TESTÉPÍTŐ FÉRFI létedre. Vitatkozhatnánk melyikünk szánalmasabb, de gyere rúgj fel , aztán zárjuk rövidre ezt a párbeszédet, szebben nem tudom elmondani már.
2017. márc. 1. 19:29
 42/59 A kérdező kommentje:
#40 senkit sem próbáltam meggyőzni miért nem sikerülhet nekem. Szerintem kb már pont arról győzködök pár embert , hogy igen is akarom. :)
2017. márc. 1. 19:35
 43/59 anonim ***** válasza:

Kaptál segítséget (tipp tornavideóra,motivációs link),de még ezt sem érdemelted volna fröcsögve követelőző kérdező. Mondom,tipikus vagy. Te aztán nagyon akarod és felsorolod a kifogásaid. Ja és kell a "mostlefogysz" kapszula. Csak az nagy helyzet, hogy nincs kedvezmény csak neked, hogy majd te lefogysz valami tablettától és nem kell megdolgoznod egy jobb alakért.

Senkinek -főleg egy ilyen senkiházinak,mint te- nem hagyom, hogy gúnyolódjon a feleségemen (ne hidd, hogy nem hallottam ki a hozzászólásodból)!

2017. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Szerintem én is tök normálisan írtam, de te rohadtul tele vagy feszkóval, pattanásig vagy feszülve és mindenre ugrasz. Inkább fogadd meg a jótanácsokat és vezesd le a feszültséget testmozgással. Hidd el, jobban fogod magad érezni
2017. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsokat, ha nem úgy közlik velem mint egy kutyával érted...

Lehet , hogy sorolom a kifogásaimat, de ezek inkább befolyásoló tényezők mintsem kifogások. Viszont közben már rég fogyózom (3.nap), talán a feszültségemre közre játszik ez is, bocs ha úgy reagálok. A tegnapi nappal számolva 1,17kg fogytam, a csipő-derék bőségem pedig 2, és 3cm-vel lett kisebb/rövidebb. A napi kcal bevitelem pedig 1380-1450 közt mozgott a 3 nap alatt (igen még a zöldséget, vajat , tejet is számoltam). A zöld teát is ásványvízre cseréltem (kávé helyett ittam, de kibírom).

Úgyhogy köszi, de innentől a posztot/kérdést lezártnak tekintem, a tegnapi szép szavak éppen eléggé elvették a kedvem a további vitáktól/komfrontálódásoktól.

Még egyszer köszönöm a kommenteket, aki pedig szedett már ilyet az azért írja meg a tapasztalatait had legyek olyan téren is okosabb. 😊✌

2017. márc. 2. 10:37
 46/59 anonim ***** válasza:
Gratulálok a sikereihez! Csak igy tovább!
2017. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Igyekszem, köszönöm. :)
2017. márc. 2. 12:50
 48/59 anonim ***** válasza:

Idézek egy klasszikust:


"A testsúly csökkenése adódhat bármiből,vízveszteségből,izomveszteségből,az izmokban tárolt glikogén kiürüléséből vagy egy kiadós sz@rásból is. Ez utóbbi példa azt hiszem durván mutatja, hogy mennyire illúzióban ringatják magukat azok,akik csak a testsúlyukra figyelnek."

Nyugodj meg kérdező, a három napos fogyásod csak egy nagyon kis része ment zsírból, a többi a fent idézettekből adódik. Illetve a nőknél még a menstruáció is befolyásolja a testsúlyt.

2017. márc. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
2,5l-t iszok naponta az 1500kcal mellett kb. (ez pl tegnap előtt 1261kcal volt, 65g fehérje,138g szénhidrát,42g zsírból , tegnap 1525kcal 107g fehérje , 170g szénhidrát , 44g zsírból.) Tehát eléggé hidratálom magam, plusz így csökken az étvágyam , hogy ennyit iszok. A szénhidrát a főtt étel koretéből, és 2 szelet pirítósból tevődik össze, sajnos nem főzhetek 2 felé. A gyerekek nem eszik meg az fúj ez ízetlen és száraz" kategóriájú főtt ételeimet. Tehát eszem amit megesznek ők is. Nem vagyok eleresztve anyagilag , többet pedig nem tudok dolgozni, és nem kapok semmiféle kedvezményt/segélyt sem a gyerekek után , egyedülálló vagyok de nem igénylem. (Ezt csak amiatt írtam le mielőtt valaki belekötne a dolgokba) egy 300g-os vegyes salátát veszek az esti vacsimhoz a 2 szelet toast pirítós helyére, esetleg amellé , abba nem halok bele igen. :)
2017. márc. 3. 08:12
 50/59 A kérdező kommentje:

Lemaradt; azt a 300g-ot pedig eszem 5 napig.

A székelési szokásaim és menses naptáram meg úgy érzem magánügy, hiába kérdezné akár egy személyi edző is. (Ez annak szól akitől idézted Builder)

2017. márc. 3. 08:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!