Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anorex Quick diet kapszula,...

Anorex Quick diet kapszula, mennyire megbízható, és hatásos?

Figyelt kérdés

Infok a weboldalon. Tapasztalattal rendelkezők véleményére alapoznék. Feleslegesen nem akarok 10 ezreket kidobni.


[link]



2017. febr. 27. 23:32
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

#19 köszi , a linket is.


#20 nem hiszem , hogy a fogyáshoz való hozzáállásommal baj lenne, aztán kinek mi..de a te emberekhez való hozzáállásod sem példás. ✌

2017. febr. 28. 17:45
 22/59 anonim ***** válasza:
Nos, van egy ilyen "hibám", hogy nem bírom a sz@r hozzáállású embereket.
2017. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Senki sem tokeletes..😜
2017. febr. 28. 18:09
 24/59 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam ebben a topicban egy nőciről. 40 év körüli volt (ha jól emlékszem) férje volt, gyereke. És képes volt este 9től 11-ig ülni a férjével a konditeremben. Arra hivatkozott, hogy a napi feladatait ellátta, gyerekeit lefektette aludni, és főzött is munka mellett. Az ilyen embereknek elismerésem.

De szerintem addig míg leméssz a boltba chipszért addig vehetsz valami normális kaját amit hazaviszel és tízórait csinálsz magadnak. Már az is nagy előrelépés lenne, ha 500kcalt lehagynál és ehhez még bogyók sem kellenének.

2017. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Egyedülálló vagyok, és nem magamnak veszem a chipset hanem a gyerekeimnek. :)
2017. febr. 28. 21:04
 26/59 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy Builder76 válaszai nem kellemesek számodra, elvégre te a kapszuláról szeretnél olvasni, de elhiheted nekem, amit csinálsz, az sz**ar. Én nem vagyok testépítő, de a hajam szálanként hullik ki attól a mondattól, hogy "nekem annyira van lehetőségem, hogy megvegyem a kész szendvicset" meg "veszek a gyerekeimnek chipset, mellé meg magamnak, de nem egyben eszem meg, úgy nem hizlal annyira". Ja meg attól, hogy 2500 kalóriát viszel be ülőmunkával.. Ez nagyjából egyenértékű a zabálással. Mintha egész nap ennél. Én nem ülőmunkát végzek, és napi kb 1500-1800 kalórián elvagyok éhezés nélkül. Neked miért van szükséged ennyi energiára?

Pont akkor lesz értelme elgondolkodnod a fogyáson, amikor nem az lesz az első gondolatod, hogy "megeszem a zacskó chipset", hanem amikor az, hogy "este elcsomagolok magamnak valami emberi fogyasztásra alkalmas eledelt másnapra a rántott húsos kalóriabomba helyett, amire egyébként nulla szüksége van a szervezetemnek".


Nem kell kapszula, csak álomvilágba ringatod magad vele. Sok sikert!

2017. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
Ja és igen, nehéz 2500 kalória helyett SOKKAL kevesebbet bevinni, tudom. Meg nehéz ízfokozók nélkül élni. Nehéz az is, hogy megnézed, van-e a megvásárolt termékben cukor, és ha van, visszateszed a polcra. Nehéz diétásan főzni, amíg ki nem tapasztalod, mi hogy a legjobb. De a fogyás akkor mérettetik meg, amikor a kitartásról van szó. Nem kell más hozzá, csak kitartás és akarat. Tényleg nem. Én átlagos életet élek, nem vagyok gazdag, de nem sírok, hogy drága a teljes kiőrlésű tönkölyliszt. Drága - cserébe viszont nem leszek cukorbeteg, és nem patkolok el valamilyen keringési megbetegedésben időnap előtt.
2017. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

1800kcal viszek be, 2x számoltam az ebédemet véletlenül. (Neten vezetem)

Ennyit fűznék a kommentedhez, köszi.

2017. febr. 28. 23:28
 29/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Amíg ilyen tagadásban élsz, addig a büdös életben nem fogsz lefogyni tabletta ide vagy oda. Előttem is sokan leírták, de talán nekem majd hiszel, mert sorstárs vagyok. Tavaly novemberben még 96 kg, most 85. Mindehhez 160 cm mély. Szoval én ..én aztan igazan tudom. Nekem is gyerekem van, nekem is hasonlóak az életkörülmények. Szeptemberben kezdtem a fogyit, akkor úgy, hogy csak tornaztam, és némileg kevesebbet ettem. Picit feszesedtem, kilóra szeptembertől novemberig úgy várakozott, hogy hol lement kettő, hol feljött. Utana jött az elhatározás, hogy ezt így nem. Semmi liszt, semmi cukor (jó, neha kedveskedek magamnak annyival, hogy egy kiskanál cukrot teszek a kávémba :) ), rengeteg fehérjét eszem, kevés szénhidrátot, kevés zsírt, mindezt 1400 kaloriaval kezdtem és mellé tornáztam, hogy minél nagyobb legyen a deficit. Azóta most már csak 1200-at eszem és heti 5 nap kemény edzések. Így tudtam a heti 1 kiló mínuszt nagyjából hozni. Kétezer kalória körüli étrenddel, aminek ráadásul nagy része ch, tehát majdhogynem tök haszontalan, hiába mozogsz többet és égetsz el vele mondjuk 2-300 kalóriát, akkor sem lesz meg a deficit. Ha viszont ezeket szépen betartod, akkor nem kell semmilyen "csodaszert" használni, mert ilyen sajnos nincs. Ha mindenképp szedni akarsz valamit, ami segíthet, akkor az a vitamin! Nem tudom ugyan tudományosan alátámasztani, mert nem vagyok olyan okos, de saját tapasztalatom, hogy ahogy elkezdtem odafigyelni a napi vitaminbevitelre, úgy lettem egyre kevésbé kívánós, és jóval több energiam lett.

Remelem sikeres leszel, és ha rám hallgatsz, elkerülöd ezeket a pirulákat, mert többet árt, mint használ. Ez viszont tény! Ha nehéz is elfogadni, ez van. A fogyáshoz brutális elhatározás es rengeteg kitartás szükséges. Ha ez megvan, akkor viszont garantált a siker! Sok szerencsét

2017. márc. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igyekszem. :)
2017. márc. 1. 09:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!