Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anorex Quick diet kapszula,...

Anorex Quick diet kapszula, mennyire megbízható, és hatásos?

Figyelt kérdés

Infok a weboldalon. Tapasztalattal rendelkezők véleményére alapoznék. Feleslegesen nem akarok 10 ezreket kidobni.


[link]



2017. febr. 27. 23:32
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Sok sikert kérdező! Nyárig le fog menni pár kiló ha így haladsz és akkor majd könnyebb lesz túrázni meg kirándulni (mozgás gyanánt) a gyerekeiddel is. És még gyorsabban mennek majd le a kilók. Igen, az elején valóban vizet veszítesz de ez is mutatja, hogy kezd beindulni a dolog. Azt javaslom, hogy a zöldteát és a kávét ne hagyd le, csak idd cukor/tej nélkül esetleg mesterséges édesítővel, mert ezek gyorsítják az anyagcserét. És figyelj oda, hogy ne éhezz mert akkor hajlamosabb leszel bezabálni (én mindig itt rontom el).

Ha odafigyelsz akkor a csodabogyóra nem is lesz szükséged.

2017. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Igazából az első nap volt a legroszabb, tele tudtam volna enni magam este, de inkább ittam 2 pohár vizet. :)

2017. márc. 3. 16:37
 53/59 anonim ***** válasza:
És milyen sok rossz nap és mélypont lesz még...
2017. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:

Hát ez van...inkább iszok 2 pohár vizet.

Mondjuk szerintem átállt a szervezetem takarékra, vagy nem tudom. De ma pl még nem ettem semmit, csak a spenótomat kóstoltam meg amit főztem egy órája. Igaz , most a legjobb barátnőmmel lehúztunk egy 50ml vodkát. Vacsim pedig egy bögre spenót+ 1 tojás. (tudom a fogyókúra-alkohol üti egymást, de mikor így összejövünk gyerekek nélkül beszélgetni, szerintem belefér ennyi, nasi nélkül.)

2017. márc. 3. 19:02
 55/59 anonim ***** válasza:
70%
Menthetetlen...
2017. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Ha te mondod...🤗 azért megnéznélek őszíntén. 🤔
2017. márc. 3. 21:06
 57/59 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]


[link]

2017. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

3 nap alatt nem áll át a szervezet semmilyen étrendre, és nem szokik meg semmiféle diétát. Jó, hogy lelkes vagy, de először mondjuk 3 hét múlva érdemes mérlegelni. 3 nap alatt maximum némi salakanyag ürült a szervezetedből.


(Egyébként csak mert egy étel diétás, még lehet finom, és el lehet készíteni gyerekek számára is élvezhető módon. Nekem pl egy csomó süti receptem van, amit gyerekek is szeretnek.)

2017. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a képeket.

Utolsó; banán palacsintát kapnak holnap a kölkök. De elfogadok pár receptet ha irsz.

2017. márc. 3. 22:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!