Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anorex Quick diet kapszula,...

Anorex Quick diet kapszula, mennyire megbízható, és hatásos?

Figyelt kérdés

Infok a weboldalon. Tapasztalattal rendelkezők véleményére alapoznék. Feleslegesen nem akarok 10 ezreket kidobni.


[link]



2017. febr. 27. 23:32
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Utánanéztem ennek a tablettának - semmi forradalmi nincs benne, egyszerű konjac lisztet tartalmaz (ez az egyetlen összetevője), amit amúgy sokkal olcsóbban be lehet szerezni por formájában, és joghurtban elkeverve megenni pl. Egyébként ettől lefogyni nem fogsz, max ad valamennyi teltségérzetet. Ettől még az anyagcseréd ugyanolyan lassú marad - az csak akkor fog felgyorsulni, ha mozogsz. Napi fél óra az otthonod falai között annyira lehetetlen lenne tényleg? Nem kötelező ám edzőterembe járni, a net tele van hatékony, kis helyen elvégezhető edzéstervekkel. Persze, le lehet fogyni enélkül is, de zsíros és plöttyedt maradsz majd, ergo nem leszel semmivel sem vonzóbb...
2017. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék vonzóbb lenne, vagyis de , csak magam számára. Van több órám is mozogni itthon, 2 gyerek mellett..elhiheted. :D
2017. márc. 1. 12:00
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Van egy oldal, direkt anyukák számára otthoni tornák plusz életmódtanácsadások, összetartó anyuka közösség, ahol mindenki egy cipőben jár :) jó szívvel ajánlom! gyerunkanyukam.hu
2017. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
85%

Egy Péntek Enikő videó,amit a feleségem is csinál,melegítéssel,levezetéssel fél óra...

Te az a tipikus, menthetetlen kövér nő vagy, aki nem hajlandó semmire,ami a komfortzónáján kívül esik. De tudod mit? Nincs ezzel semmi gond. Manapság divat minden sz@rt elfogadni, úgyhogy te is szépen fogadd el, hogy nem fogsz lefogyni és dagadt maradsz!

2017. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, mit, kérdező? Vedd meg a kapszulát, és várd a csodát, mert rajtad maximum csak az segíthet.
2017. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:

Builder..

egyedül a te véleményed az amit lesz@rok, mert ez nem motiváló, hanem primitív. Már bocs, menj nézegesd a beauty queen feleséged, ne engem oltogass 2 gyereket nevelek egyedül, teljesen mellékes , hogy te/ti nektek rólam mi a véleményetek neten keresztül, ismeretlenül. És nem sz@rok bele mert akkor a fogyás elhatározása sem merült volna fel bennem, és nem számolgatnám a kalóriát alapanyagonként, 5x irtam már le; csökkentett energiájú étrend mellé szeretnék, kiegészítő kapszulát, és egy konkrét kapszuláról kértem véleményt, olvass már néha vissza, és volt aki ajánlott is ilyet ergo segített (még ha flegmán is) , ezzel szemben te egy normális tanácsot nem tudtál írni testépítő létedre (???!!??)...de legyen igazad, abban adok igazat, hogy eddig nem érdekelt mit és mennyit eszek. Szóval kérlek, menj okoskodj és bunkózz a barátnődnek, vagy a haverjaidnak. Következőnél tiltalak , ha nem tartalmaz minimális összefüggést a kérdésem, a válaszoddal, vagy ha nem segíteni akarsz. Önkritikám nekem is van, azért vagyok itt. ✌

2017. márc. 1. 18:21
 37/59 A kérdező kommentje:

A 32#-es válaszomat aki pedig nem érti , nem én vagyok a hülye szerintem, ebből látszik kinek nincs gyereke.

2 gyerek után hétvégén gyakorlatilag futkosok, és nem egy órát csak. Néha jobb mint a torna.

2017. márc. 1. 18:25
 38/59 anonim ***** válasza:
36%
A feleségemet szádra ne vedd, mert felruglak, mint a fagyott kutyasz@rt! Azért nem írok neked konkrétat,mert ismerem a fajtádat. Felesleges időpocsékolás volna.
2017. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
64%

Ennyit a kifogásaidról:


[link]

2017. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én is akkor tornazom, mikor elaludt a lurko este 9 körül. Fél óra torna, tíz perc tus, egy kis tv előtti pihegés és állati jó pihentető kellemes szundi. Tíz körül már ágyban is vagyok. Nem olyan vészes. Persze neha nem jon össze vagy csak nagyon fogcsikorgatva, de ilyen ez. Különben javarészt a táplálkozáson múlik minden. Tiszta étkezés és hétvégente aktív pihenés a gyerekekkel. Tenyleg ne minket akarj meggyőzni arrol, miert nem sikerülhet neked, hanem vágj bele, kezdd el, hajrá, rajta! Rengeteg anyukának sikerült már! Neked is fog!
2017. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!