Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogynom kéne? Hogyan tűnthetné...

Fogynom kéne? Hogyan tűnthetném el a felesleges zsírpárnákat? Hány kcal-t egyek?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok, 47-49 kg. Mostanában úgy érzem meghíztam, már nem vagyok olyan vékony mint azelőtt, sőt, mások is megjegyeztél hogy kifejezetten hájas lettem. A súlyom ugyanannyi, mint pár hónapja, így nem értem mi történt. Nem voltam akkor sem semmivel izmosabb.

2019. aug. 29. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
híznod kéne, 10-15 kg izmot felszedni, akkor nem lennél hájas.
2019. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ilyen értékekkel nem látom sok esélyét annak, hogy bármiféle látványos zsírpárnád legyen.

A magasságodhoz képest ilyen súllyal még az egészséges BMI alatt is vagy ha jól gondolom.

Kezdj el sportolni, mozogni, hogy izmosodj, fogynod egészen biztosan nem kéne.

2019. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
95%

Màr ne haragudj, de a neten meg tudod nèzni és ki is lehet szàmolni a BMI indexed.Kivàncsisàgból megnéztem, és kijött, hogy sovàny vagy, az ideàlis súlyod 60,5 kg

Lehet nem.jól.oszlik el rajtad a súly, azt pedig tornàval teheted helyre

2019. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Súly alapján egyáltalán nem kéne fogynod. Elképzelhető, hogy testképzavarod van, de az is, hogy csak az arányaid nem jók, és kicsi az izomzatod, a testzsírod meg viszonylag magas és soványan is zsírpárnás vagy.

Az előbbin pszichológus segítségével, az utóbbin leginkább súlyzós edzéssel és elegendő mennyiségű, megfelelő táplálkozással tudsz változtatni.

2019. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen adatokkal nem lehetsz hàjas, simàn mondhattàk rosszindulatból is. Egyszerűen nézz a tükörbe, ott megtalàlod a vàlaszt arra, hogy kell e fogynod.
2019. aug. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!