Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Visszahíztam a cheat day-től,...

Visszahíztam a cheat day-től, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 165 cm. Szóval már nyár legeslegelején elkezdtem a diétámat, 50 kilóról fogytam le 47 kilóra viszonylag hamar, utána már csak súlyt tartottam. Minden héten 1-szer volt cheat day-em (kb 3000 kcal-t is képes vagyok ilyenkor megenni), amikor 1 dekát sem híztam vissza, és nagyon jól esett, tehát bejött. Viszont ez már a második csaló napom, amikor sajnos visszahíztam, az előző után is 2 kilót, ami végül lement 2 nap alatt, és most is 2 kilót, tehát mondhatni ott vagyok, ahonnan indultam. Borzasztó bűntudatom van, de nem tudok édesség nélkül élni. Sportolok, és 1200 kcal-t eszem meg a diétás napjaimon.

2019. szept. 4. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A lement 2 nap alatt azt jelenti, hogy amit visszahíztál az a csaló naptól némi visszatartott víz és széklet, ami 2 nap alatt ki is ürült. Ha drasztikusan fogytál le (idézlek: viszonylag hamar), akkor simán lehet, hogy jojózol, ami nem lenne meglepő tekintve, hogy a 47 elég kevés ehhez a magassághoz, bár ebben a korban még belefér. 1200 kalória sport mellett semmi, lehet elkezdett raktárazni a sz
2019. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vége lemaradt: *szervezeted


Amit tehetsz, hogy egy olyan étrendet találsz ki a súlytartáshoz, amivel nincs szükséged csaló napra, mert hosszú távon is tartani tudod. Életmódot kell ennyi idősen változtatni ha zavar valami és nem random diétákat meg éheztetést csinálni.

2019. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez a kis súlyingadozás (50-47-50) semmi. Valakinek egy napon belül van ennyi. Ne izguljál, majd csak akkor, ha tartósan 65 kg fölött van a súlyod. Amúgy is az ideális testtömeged 59 kg lenne ehhez a magassághoz, és 50.4kg - 67.8kg között kéne lenned ( [link]

2019. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
2 kilót egy nap alatt is változik az ember súlya, 16 éves létedre ezzel már igazán tisztába lehetnél. 1200 kalora meg semmi sem elég. Ne haragudj, de ennyi idősen ennyire butának lenni már-már művészet
2019. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Talán nem koplalni kell. Én 2000kcallal fogytam 40 kilót és heti egy cheat day nekem is volt, de mivel nem koplaltam és semmit nem vontam meg magamtól cheat dayeim is tiszta kajákból volt sok kalória, nem úgy mint a sok koplalós dagadéknak akik alig varjak telizabalhassak magukat cukorral es szemez kajaval.
2019. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egészséged ezt nem fogja sokáig bírni, túl alacsony a súlyod, túl keveset eszel miközben mozogsz is. Ha nem tudsz magadtól átállni egy egészségesebb életvitelre, akkor keress fel egy pszichológust, testképzavarod van.
2019. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-3 kg súlyingadozàs simàn megesik, csalónap utàn több vizet tarthat vissza a szervezet. Amúgy meg teljesen felesleges 1200 kalóriàn éheztetni a szervezeted. Én csak tàpanyagokra koncentràlok, kalóriàt nem korlàtozom, 2000-2500 közt szépen kényelmesen fogyok. (-23kg) ( Nekem megfelelő makrókkal), havi 1db csalónappal.

Ne koplalj ennyire, nagyon nem egészséges, hosszútàvon feladàshoz, jojóeffektushoz vezet.

2019. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy!
2019. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!