Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Izommegtartás? Így lehet?

Izommegtartás? Így lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja diétázok fogytam is 10 kilót és szinte napi szinten edzettem(has ,láb, fenék) és futtam ... Eléggé meg vagyok elégedve jól kialakultak az izmok . Szóval ha a suli kezdődik nem fogok tudni napi szinten edzeni :(

A kérdésem az lenne, hogy megtudom-e tartani az izomzatot, ha hétköznap van 2 tesi óra + szombaton edzenék (has,láb, fenék) és vasárnap futás? Persze emelett fehérjedús táplálkozás:) Szerintetek rendben lesz ?

Köszi a válaszokat előre is:)


2019. szept. 6. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Napi 5-10 perc otthoni mozgásra sincs időd?

Pl. 20 db kitörés, 20 hasprés, 20 oldalsó lábemelés, ha van súlyzód akkor 20 emelés, 10 perc helyben ugrálás...stb.


Nem kell oltári nagy dolgokat csinálni, egy kicsike mozgás többet ér a semminél, és szinten tart legalább.

2019. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap edzeni. Heti 2-3 alkalommal elmész edzőterembe aztán csókolom.
2019. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!