Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez már beteges? (bővebben lent)

Ez már beteges? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

169 cm magas középiskolai tanuló vagyok és már egy fél éve próbálok leadni a jelenlegi testtömegemből (márciusban 62 kg körül voltam, 57 kg vagyok most). február óta futok (kisebb nagyobb kihagyásokkal) és az étrendemre kb április óta figyelek. Azonban úgy érzem az elmúlt hónapokban a ló túloldalára estem. Nem fogytam drasztikus kilókat, nem erről van szó. A menzeszem össze vissza jött meg majd egy idő után (július óta) megállt, az anyagcserém borzalmasan felborult. 1000 kalória alatt próbáltam enni egész nyáron de sok sikerem nem lett belőle mert nem vettem komolyan. A futást hébe hóba csináltam de Augusztusban valami miatt elkezdtem mégjobban koplalni 800 kcal / nap. Ennyit eszem mostanság és 2 crossfit edzés mellet amikor csak tudok járok futni. Egy kiló sem jött le rólam. Most sem csinálom annyira komolyan a kalória számolgatást de az biztos, hogy majdnem minden nap 1000 kcal alatt igyekszem enni.

Lehet ez már betegesen kevés? És ha igen akkor miért nem fogyok semmit?


(A célom 47 kg lenne)



2019. szept. 15. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem fogsz fogyni, ha nem emeled a bevitelt 1 200 kcal fölé. Az össze vissza menstruálás, és július óta semmi -nem 1, hanem 3 hónap- az, bizony komoly figyelmeztető jel.
2019. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A tested próbàl tiltakozni az éhezés ellen, ezért fogysz keveset/ vagy lassan. A fogyàshoz nem koplalni kell, Hülyeséget csinàlsz... De te tudod.
2019. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 he84 válasza:
Így van, ahogy az utóbbi válaszolók is mondták kérdező. Jó lenne rájuk és rám is hallgatnod komolyan!
2019. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az, ha elmarad a menstruációd, az nagyon nagy ügy. Vészjelzés a szervezeted részéről.

A magasságodhoz pedig a legtöbb BMI kalkulátor túl kevésnek tartja az 50kg testsúlyt is.

2019. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!