Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért éhezek egészséges...

Miért éhezek egészséges táplálkozás mellett?

Figyelt kérdés
1500 kcalt eszem minden egészséges, nem csalok és egyfolytában éhes vagyok, nem tudok jól lakni kalória deficitben. Bezzeg szemét kajákkal jól tudok lakni. Mit tegyek és főként mit tegyek?
2019. szept. 25. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Vegyèl utifűmaghèjat 1 kanálal tegyèl, joghurtba, zabpehelybe ès mèg levesbe js szoktam de vízbe is teheted ha birod az ízèt èn annyira nem. Ez rost ès 1 kanál úgy elfog telíteni hogy sokáig nem leszel èhes. Nekem ez vált be.
2019. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én se laktam jól soha olyan ételekkel amiket nem szeretek. Pl a túrótól hamarabb leszek rosszúl mint jóllakott.


Nekem az vált be, hogy nem változtattam drasztikusan az étrendemen. Reggelire megmaradt a kenyér, ebéd mellé is a rizs (max zöldségesen) az adagok csökkentek, a vacsora változott és kalóriát számolok

2019. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%
Derítsd ki, hogy milyen tápanyagokból van hiányod, és edd az ételeket amik tartalmazzák őket.
2019. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl kevés fehérjét és/vagy zsírt fogyasztasz.
2019. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csodàlom, 1500 kalóriàval anno én se laktam jól. Nem volt jó szàmomra a makrotàpanyagok arànya, se a kalóriamegvonàs. Vàltoztattam rajta, és nincs kalóriakorlàt sem. Így màr jól érzem magam, jóllakom minden étkezéssel és fogyok szépen:)

Ha egy étrenddel nem érzed jól magad, akkor vàltoztass rajta. Ennyi.

2019. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!