Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tejberizs reggelire?

Tejberizs reggelire?

Figyelt kérdés

Anyukám ma csinált tejberizset, én pedig arra gondoltam, hogy ezt fogom vinni uzsinak a suliba. Este ajd mindig megcsinálom, kirakom egy kis dobozba, másnap pedig majd megeszem.

Szerintetek ez jo mrnnyire jo ötlet? Mármint olyan szempontból, hogy épp próbálok odafigyelni hogy mit eszem meg mennyit, és a reggeli szendvics helyett gondoltam erre a megoldásra....



2015. nov. 19. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Viheted, persze! Én is szeretem, finom! :) Ha nem teszel bele túl sok cukrot akkor még diétás is lehet.
2015. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, az jó! Csak minimális cukorral/lekvárral.
2015. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tízóraira gondoltál, nem?

Annyiból rossz ötlet, hogy romlékony, elszaporodnak benne a bacik a fűtött tanteremben.

2015. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tök jó meg oldás spanom úgy be hízol töle mint a szar

1. Bocs de kit érdekel h finom? Fél éve nem ettem olyat kb ami "finom"

2015. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyurós, az a te bajod, nekem minden étkezésem finom. Akkor is, amikor véletlenül nincs étvágyam s észre se veszem.

A hízáshoz kalóriatöbblet kell, tudhatnád. Nem ideális a tejberizs, de lehet mellette fogyni. Van, akit extrém módon akadályoz, mert mondjuk éhes lesz tőle, de ezzel nincs mindenki így.

2015. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Edd nyugodtan, de cukros lekvár stb helyett inkább pár falat gyümölcsöt rakj bele. Utolsó előtti hozzászóláshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy kétlem, hogy a "spana" (csak) a tejberizs miatt hízott meg. Komolyan... Én is szoktam enni, heti 2x, dietetikus javaslatára.
2015. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!