Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalória lehet egy citromm...

Hány kalória lehet egy citrommagban?

Figyelt kérdés
citrom, citrál, citrony, kalória, diéta, ital, tea, étel

2019. okt. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell megenni, nyugodtan köpd ki.
2019. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De pont hogy szeretem őket, olyan mint a tonic: keserű, de kellemes


Ezért érdekelne hogy vajon mennyi kalória lehet abban a 6-7 citrommagban ami a bögre alján marad fél citrom után

2019. okt. 2. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy olyan dolgokról lenne adat, amit egyébként nem eszünk meg.

Egyébként meg elhanyagolható, az ételeket sem tudod tűpontosan számolni.

2019. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán tudod megemészteni, nyugodtan számolhatsz 0-val. Már ha komoly a kérdés.
2019. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Komoly a kérdés, mert szeretem a citromot és sokszor van hogy este is megkívánok egy teát csak magában facsart citrommal, de nem akarom a vércukorszintemet semmivel felvinni a délután 3-4 óra utáni, és másnap délután 3-4 előtti szakaszban (időszakos koplalás miatt)



Gyerekként szotyin nőttem fel, és nagyon nehéz leszokni arról hogy az ilyen magvakat ne rágjam meg: pl. a görögdinnyének a magjait is szépen összegyűjtöm egy szalvétán, szárazra törlöm és kieszem belőle a mag belsejét, a fekete héjat meg egy tálcára gyűjtöm és kidobom, mert az túl fás ahhoz hogy elrágjam utána

2019. okt. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!