Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy tűritek az éhséget?

Hogy tűritek az éhséget?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy darab tanàcsot nem adtam, vàlaszoltam a kérdésre, és utàna kifejtettem egy kicsit. Ennyi.

Amúgy nem mindegy, miből àll össze az a 2100-2500 kalória, csak szólok.

175 centis magassàgomhoz, ésheti 2-3 óra mozgàshoz ( én 4x egy óràt mozgok hetente), 68 kilóval is 2200 kalóriàt ír súlytartàshoz a kalkulàtor. Jelenleg nagy a súlyom, így alapjàraton is többet égetek el ennél. Nem fogok koplalni. Sokszor próbàltam, nem jött be, csak jojóeffektushoz vezetett.

Mégegyszer: NEM tanàcsot adtam, vàlaszoltam a kérdésre és részleteztem.

Te meg ne vàdaskodj alaptalanul.

2019. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hat nem vadaskodtam igazad van talan rosszul fogalmaztam.


meg nyilvan az aktivitas sem mindegy de nekem 70 kiloval es 165 centivel (igy h eleg kicsi az aktivitasom ugyanis utolso eves orvosis vagyok, es folyton tanulas a szigorlatokr+szakdogairas szoval nem nagyon mozgok a napi fel-egy oras kis futogatason kivul) a sulytartashoz ir 1800 kaloriat de kb 1300-1400 az amivel fogyok is valamit.


es nyilvan nem mindegy mibol all ossze de en 2000el is hiztam hiaba hust ettem meg avokadot stb egeszseges dolgokat.

2019. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze. Magassàg, aktivitàs, nem , kor, tàpanyag összetétel, rengeteg minden befolyásolja a fogyàst, a testsúlyt. :) Én szénhidràtszegényen tàplàlkozom (napi 70-95 gramm között), zsír alapú az étrendem, és sok fehérjét is fogyasztok, így a kalória is magas, de jobbat tesz ez a kombinàció a szervezetemnek .
2019. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sport miatt fogyasztottam 5kg-ot egy hónap alatt. Nem koplaltam csak nem ettem édességet és kisebb adagokat. Így elértem, hogy sokkal jobban megy az edzés, cserébe ha nem eszem időben és éhgyomorra edzek akkor kb rosszul vagyok. Konkrétan nem kapok levegőt az éhségtől. (Cukrom eközben 5,5)

Ilyenről hallott valaki?

2019. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!