Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Norbi duci tréning 110 kilósan...

Norbi duci tréning 110 kilósan elég?

Figyelt kérdés

Egyelőre ezt kezdtem el, egyáltalán nem volt nehéz, hamar elment a 30 perc, de átmozgat és leizzadtam tőle. Egyelőre érni fog ez valamit? Vagy valamit még kellene csinálni mellé? (1500 kcal-t eszek/nap)

110kg, 175 cm, N


2020. jan. 14. 23:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom elég ciki, hogy ezt csinálom és hogy ilyen súlyra jutottam.. de ha egyelőre ez elég akkor ezt tudom csinálni.
2020. jan. 14. 23:44
 2/8 anonim válasza:
53%
Gáz, hogy pont ezt a bohócot követed, aki gyűlöli a kövér embereket, pedig belőlük gazdagodott meg. Nézz már rá, kb. 60-asnak néz ki a gyönyörűszép feleségével együtt. Évente kórházba kerülnek valamiért. Egészséges életmód level 10000
2020. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mit mozogsz, csak legyen valami, akár séta is. Az 1500 kcal viszont kicsit kevésnek tűnik, ezt nem biztos, hogy bírni fogod hosszú távon.
2020. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mozgàs teljesen jó, majd ràkapcsolsz ha kisebb lesz a teher az ízületeiden. :) Nem is ajànlatos még nagyon erőltetni. Az energia kevéske, de ez a te döntésed. Ha jól érzed magad akkor az a fontos.
2020. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ne szabadkozz. Felismerted, hogy változtatni kell, és el is kezdted, ez máris több, mint amit sokan tesznek :)

Ha neked tetszik az a program, amit követsz, akkor hajrá. Én sem szeretem Norbit, szóval azt én is javaslom, hogy a videóit nézd max, termékeiből ne vegyél. Eleinte amúgy teljesen jó, ha kevésnek érzed, sétálj minden nap 1-2 megállót, vagy ha kocsival jársz, akkor pár háztömböt, de semmiképp se terheld túl az ízületeidet. Az 1500 jó, ha tudod tartani, de ha összeszámolod, hogy korábban mennyit ettél, vagy a súlypd tartásához szükséges mennyiséget, és kalóriában annál kevesebbet kezdesz el enni minőségi ételekből (tehát feldolgozott cukor nélkül, több zöldség, kevesebb kenyér, az is teljes kiőrlésű, én inni is vizet iszol), akkor az is jó lehet, aztán pár kiló után még csökkentesz kicsit, fokozatosan 1500-ig, az is eredményes lesz, csak lassabb. Viszont tartósabb. És ez a kulcsa az egésznek, hogy ne kampányszerűen csináld. Ha heti egyszer engedsz a csábításoknak, és eszel sütit, meg úgy kb bármit, amit szeretnél, szintén tartósabban fent tudod ezt tartani. Arra figyelj, hogy heti, havi szinten kalória deficitben legyél a jelenlegi testömeged fenntartásához szükséges bevitelhez képest.

Sokan ott buknak el, hogy nagyon keveset kezdenek enni, nincs összeszűkülve a gyomruk, és napi szinten falási rohamaik lesznek, végül fel is adják.

Szóval a lassabb biztosabb, de ha bírod a hirtelen váltást, akkor csinálhatod úgy is.

2020. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én 60 kilóval diétázok 1500 kcalon és működik.

Ilyen súlynal 1900 alá nem mennek első körben.

Kíméld az izuleteidet, amíg nem sikerül elérni 80 kg-ot. (Bár nem tudom milyen ez a torna amit csinálsz)

Bőven elég egy hosszabb séta a parkban.

2020. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jó szívvel ajánlom Leslie Sansone tornáit. Youtube-on széles választékot találhatsz.


Ez a legalapabb videója: [link]


Én más, otthoni edzésekhez is szoktam használni bemelegítés gyanánt, vagy egy másik videóját végzem el pluszban; a videó második részét ( [link] pedig levezetéshez használom.

2020. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A duci tréning jó, és a karatefit is, később amikor már jól belejöttél. Ez a sétálós is amit megosztottak itt előttem. Igen, ha többet mozogsz az ér valamit de ne erőltesd meg magad, kíméld az ízületeidet. Amikor már beindult a fogyás, te is felturbózhatod az edzésedet. Én viszont a helyedben több kalóriát ennék, egyszerű okból: ezt így nem fogod sokáig bírni, ha előtte sokat ettél (márpedig gondolom így volt, ha ekkora túlsúlyra tettél szert). Szóval én a helyedben először inkább arra figyelnék oda, hogy az egészségesebb, pl teljes kiőrlésű terméket válasszam, elhagyjam a cukrot és a rágcsát, csak vizet igyak, estére ne egyek szénhidrátot stb. Mert eleinte így is fog lemenni a súlyodból és heti fél-1 kilónál többet amúgy sem szerencsés leadni, mert a bőröd megnyúlhat. Szóval ne aggódj, jó az irány, ehetsz többet is eleinte. Majd ha megáll a fogyás, akkor gondold újra a kalóriát. Sok sikert
2020. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!