Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen olyan fogyókúrás mobil...

Milyen olyan fogyókúrás mobil applikációkat ismertek, ami étrendet is tervez, lehetőleg edzést is és ingyenes vagy olcsó?

Figyelt kérdés

Belebottlottam egy hirdetésbe, amely ezeket reklámozta és szívesen kipróbálnék egy ilyet, de számos alkalmazás végigböngészése után mindig kiderítik magukról, hogy több ezer forintért számít neked ki bármit is étrend terén, de ha hosszú távon akarod használni, akkor akár 10 ezerbe is fájhat és azon a ponton még az se biztos, hogy tényleg hatéjony is lesz. :/


Szóval nektek van olyan bevált ilyen alkalmazás, amit használtok, vagy ami ingyenes és megér egy próbát?



2020. jan. 27. 23:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én már tényleg nem tudom mire vélni, hogy mások hogyan értelmezik, de szerintem a képlet nagyon egyszerű: adott egy kérdés. Ha tudod a választ és segíteni szeretnél, írd le.


Ha nem, akkor köszönöm, nem kérem a spamet, senki sem kérdezte, te hogyan élsz, meg mit csinálsz, hogyan élsz, mit eszel, hogyan törlőd a hátsó feled, stb. Egyáltalán embereknek hogy jut eszükbe leírni az élettörténetük egy kérdés alá, aminek semmi köze ahhoz? :D Ennyire 0 a szövegértés manapság? Ok, hogy romlik az oktatás, az emberek butulnak, na de ennyire?

2020. febr. 4. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!