Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalóriabázis azt írta 1660...

Savao kérdése:

A kalóriabázis azt írta 1660 körül van a szükségletem. Még se fogytam kevesebbel, pedig ennek fél éve?

Figyelt kérdés

178 cm 80 kilós 18éves lány vagyok, alap anyagcserém súlytartáshoz 1660. Nos rendben, de én 1500akat eszek, sőt 1400nál már meghúzom a határt. Ennek már fél éve! És még se tudok lefogyni 10 kilót...

Az a gond, csalódottságomban 1300-akat eszek most. Tudom nem kéne, de szerintem nem olyan nagyon nehéz tartani, nincs akkora étvágyam. 3x eszek egy nap. 500-400-400 Ez tényleg olyan kevés? Félek nagyon az anyagcserelassúlástól és a megereszkedett bőrtől... nem akarok saggy tits-t se,,, ezért szoktam biciglizni, futni. Nyilván akkor megeszek annyit amennyit leadtam velük.


De tanácstalan vagyok... Én vagyok az egyetlen akinek ilyen elcseszett immunrendszere van? Bent egy lány úgy fogy hogy 2400 kalóriákat eszik. Eszi a chipset a palacsintával... Nem akarok utána következni a wc-ben, de el kell ismernem irigykedek. Life is sucks



#fogyás #kalória #tudom unalmas kérdés #lifeissucks
2020. febr. 18. 23:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1 valamit nem értek. Más 1400kalóriával diétázik... Én is azt csináltam. Akkor ez az egész nem jó? soha többé ne essek 1600 alá? Különben akkor hogy fogyjak tovább.

1600-akat eszem, így szinte biztos hogy meghízom az anyagcserém miatt még ennél is jobban.. Majd ha el tellik kis idő akkor az magától megoldódik?

És ha elértem a jó anyagcserét akkor már nem is eshetek 1600 alá ha esetlen még fogyni akarok...

2020. febr. 19. 18:09
 12/13 A kérdező kommentje:

Na, majd felkeresek egy dietetikust:D


A gurut nyilván viccből írtam, mert már szinte saját kultúrája van ennek a kalóriaszámolgatós topicnak itt a gyik-en ezért írtam.:D

2020. febr. 19. 23:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Két ember között 30-40 % külömbség is lehet tápanyag felhasználásban. A kaloria tartalmak erősen irányadoak.
2020. febr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!