Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hónapja kezdtem diètába...

Egy hónapja kezdtem diètába pár napja viszont nagyon fázom lehet ez attól, hogy beindult a fogyás?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy időben nagyon fázós voltam, aztán csináltam egy vitamin mixet (olcsó K, Na, vas, C vitamin, Mg) pezsgőtablettákból, 2-3 nap behörpintettem ilyeneket, és elmúlt a fázékonyságom. Lehet, hogy a diéta miatt valamilyen vitaminból, nyomelemből nem jut elegendő a szervezetedbe.
2020. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Laylah ***** válasza:
11.: Egy éve szedek normálisabb multivitaminokat, mégsem múlt el. :/
2020. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Èn is szedek vitaminokat
2020. márc. 5. 19:16
 14/16 anonim válasza:
0%
Amennyiben lecsökkentetted a megevett szénhidrát mennyiségét, akkor ne is keresd tovább a választ. Az az ok. A szénhidrát fűtőanyag. Amikor abból kevesebb van a testben, akkor fázik. Örülj neki, jó jel:) Ugyanis fogysz. Amikor nagyon nem bírod már a fázást, egyél meg 1-2 kanál rizst. Vagy tésztát, vagy kekszet, mindegy, vmilyen szénhidrátot. Persze, nem cukrot!
2020. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, a testünk zsírból is tud energiához jutni (a sajátból is, még szép), de szükség esetén akár fehérjéből is. 1 hónap alatt bőven hozzászokhat a szervezet ahhoz, hogy kevesebb ch mellett zsírból is állítson elő energiát. Pont ez lenne a cél, mert így a zsírraktárak is fogynak.

Én speciel fázósabb voltam, amikor még sokkal több szénhidrátot ettem.

2020. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Laylah ***** válasza:
Nekem az első nagy fogyásom alatt alakult ki fokozatosan a fázósság, azóta általában nem diétáztam, ettem rendesen a ch-t, mégsem múlt el. Ennek lassan 3 éve.
2020. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!