Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt 39 kilót fogytam...

6 hónap alatt 39 kilót fogytam egy koplalás féleség dologgal, ha szépen folyamatosan hagyom abba akkor nem fogom visszahízni?

Figyelt kérdés
Napi ilyen 800 kalóriát ettem fél éven át néha voltak olyan napok amikor 1000 kalóriát ettem de ezek mellett mozogtam is természetesen nem olyan durván hanem csak ilyen napi 40 perc séta vagy 30-60 perc bicikli de leginkább az segített hogy nem ettem egyáltalán csak nagyon nagyon ritkán édességet kenyeret-tésztát egyáltalán nem ettem most viszont elértem azt a súlyt amit szerettem volna no ha én most szép lassan hagyom abba szóval minden héten 100 kalóriával többet eszek majd következő héten még 100 kalóriával többet akkor elkerülhetem azt a dolgot amit mindenhol írnak hogy jojó effektus meg hogy a duplájára hízok vissza?

2019. nov. 4. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Hali igazából 6hónap alatt 39kg teljesen jó.

nekem 3hónap volt 35kg.


vagy kalória többletben vagy vagy kalória negatívban.

fontos a tudatos étkezés. nincs vegetálás pont mint tanulásnál


meg zsír diétán voltál ami 5/5 csillagos.

Na továbbra is maradj low carbo étrenden mer már nem vagy inzulin függő és a szervezeted nagyon jól reagál az inzulinra. röviden könnyen tudsz hízni. csalhatsz, de mértékkel továbbra is mint mindenki.


én keto diétán voltam az annyit jelent, hogy napi 20g szénhidrát volt a megengedett.

2019. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Gratulálok!


De miféle koplalás féleséggel fogytál? IF?


800 kalória szerintem kevés....

2019. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

kalória nem feltétlen elsődleges néző pont.

ha szalonnát eszel könnyen észreveszed, hogy nem is hízol.

nekem a diétám az 1500-2000 volt a ketoval.


szénhidrátból 1 kg 4800kca

zsírból 1 kg 9800kca

hasnyál mirigy csak a bevitt szénhidráttól függ annyi lessz az inzulin(hízó hormon)

2019. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"IF"


Az IF nem 'koplalásféle'.


Kérdező! Az, hogy visszahízod-e, rajtad múlik. Sanszos, hogy igen, mert nem tanultad meg, hogy mi az ami jó neked, miből mennyi és mikor. Én a helyedben méretnék egy testösszetételt, lehet, hogy meg fogsz lepődni.

2019. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp fogytam le pár éve, csak nem ilyen sok kg-t. És igen, sajnos visszahíztam, csak lassan. Annyi különbséggel, hogy amikor fogytam, tulajdonképp életmódot is váltottam a sportolással. A sport maradt, a diéta nem, így most sokkal izmosabb vagyok, némi zsírral kiegészítve. Az a jó még, hogy sportolás mellett többet lehet enni, mert ugye többet elégetünk. Amúgy soha ilyen jó fizikai állapotban nem voltam előtte.
2019. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sajnos vissza fog jönni mert csak koplaltatad a szervezeted..
2019. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Akkor most szépen fokozatosan tanulj egy kicsit a táplálkozasról, ne csak vaktában bohóckodj.

Pl kezdheted itt:

[link]

2019. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Hány cm vagy? Hány éves és hány kg-ról?


Ezek fontosak.

2019. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!