Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik csak kalóriaszámolással...

Akik csak kalóriaszámolással fogytak?

Figyelt kérdés

Akinek ez már az elején bevállt annak végig befog? Én kicsit spékeltem azzal, hogy kenyeret és más pékárut nagyon ritkán eszek, kétheti 1x ha olyan étel van, vagy ha megyek valahova. Illetve csak víz, mert az üdítőkben felesleges kalória van. De például heti 1x legalább van krumplistészta itthon amiból simán eszek 3 adagot, 1500 kalória nagyjából, viszont szénhidrátban igazi bomba 300g+al. Az a fő kérdésem hogy ha néha ilyen ételek becsúsznak ami makrók szerint sok, de kalóriában mégis limitbe van ugyanúgy fogyaszt?

Most még szépen haladok, 6kiló minusszal, de nem tudom csak így elmehetek e a célom végéig.



2020. márc. 24. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem így fogytam le. Szerintem fontosak a makrók, az ajánlott fehérje legyen meg, ha szeretnéd megőrizni az izmaidat (krumplistésztában nagyon kevés van). Azt neked kell kitapasztalnod, hogy le tudsz-e ennyi - magas glikémiás indexű - szénhidráttal fogyni, és hogyan befolyásolja az étvágyadat. Ha úgy látod, hogy szükséges, akkor csökkentsd.
2020. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!