Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriabázis napi mozgás?

Kalóriabázis napi mozgás?

Figyelt kérdés

18 éves fiú diák vagyok és szeretnék fogyni olyan 15 kg-ot (175,5 cm 88kg)

És hát ugye emiatt a helyzet miatt nem nagyon tudok kimozdulni vagyis hát csak boltba tehát lecsökkent a mozgásom ugye az állandó itthonlét miatt. Kalóriabázisban az ülő életmódnak ez megfelelő amit én folytatok ha elmegyek párszor boltba sétálgatok napi olyan max 30percet? Vagy nem kell ezt ennyire túl gondolni? Válaszokat előre is köszönöm :)



2020. ápr. 17. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmehetsz bicózni, otthon fekvőzhetsz, tudsz felülésezni, lemehetsz futni, ahol kevés ember van... Csomó dolog van amit tudsz csinálni, szerintem ne azt nézegesd, hogy mennyit sétálsz a boltig (jó indulattal írtam)
2020. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó csak mennyi mozgás felel meg az ülő életmódhoz
2020. ápr. 18. 00:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre szoktam mozogni futi minden nap csak kérdezem h a kalóriabázisban lévő "irodaimunka" néven lévő mozgásforma mennyi mozgást takar kb
2020. ápr. 18. 00:23
 4/4 Blossom Bright válasza:

Hello! :)


Igen, az az ülő életmódnak felel meg.


Én is átállítottam már (ráadásul a könnyű fizikairól), és most ezt veszem alapul, még azzal együtt is, hogy többet és többször edzek, mint eddig.

2020. ápr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!