Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hét kihagyás a fogyókúrába...

Egy hét kihagyás a fogyókúrában hísást vagy pedig a fogyást állítja meg?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom 4 honapja 10 kg le ment ! De ez a héten annyira rosszul sikerült mindenfélét ettem csoki, kifli ,péksüti,rizsa minden ami hizlal.. és egy hétig .. jövöhhéttől viszont már vissza állok a normális érkezésemre. .. de nagy kárt tettem a diétámban ezzel a héttel? Ja és heti 3x tornázom 1 óra hosszát rubint rekaval

20 L

63 kg

173

Még 7 kg van hátra



#diéta #kaja csalóhét
2020. ápr. 29. 12:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Hízást****
2020. ápr. 29. 12:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos időnként kifejezetten hasznos megszakítani a diétát, mert különben a szervezet "csökkentett üzemmódra" válthat. Szóval így pont jó.
2020. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néha valóban jó, de nem egy hétig. És miért jövőhéttől? Miért nem figyelsz oda már ma? Nem értem.

Nagy kárt nem okoztál, de sok előnyt sem. Legközelebb inkább havonta egyszer egyél félre egy napig, semmint 4 hónap után egy hétig (aminek a fele továbbra is hátra van...).

2020. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy jovohettol mert meg ezen a héten lesz egy szulinapot És eszek egy torta szeletet. De utanna már normálisan etkezem csak már kövérebbnek erzem magam 🥺
2020. ápr. 29. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor térj vissza a rendes étkezéshez, és csak az a tortaszelet legyen a csalás. Az még messze nem tragédia. Nem is jó, de ahhoz kevés, hogy emiatt kikészülj idegileg.
2020. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz még 7 kilót fogyni ezekkel az adatokkal? Neked már csak elég lenne izmosodni, edzeni és szinten tartani magad.
2020. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel szültem. Még van hasam az nagyon nehezen megy le 🥺
2020. ápr. 30. 00:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szültem. De a kilóid rendben vannak. A hasadnak pár év után valamennyire vissza kell állnia. Ha nem teszi, akkor akármilyen vékonyra fogysz, lógni fog. Nincs szétnyílva a hasizmod?
2020. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 hónapja szültem .. nekem nem lóg , nem csíkos csak nem lapos
2020. ápr. 30. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
8 hónapja? Akkor ne aggódj, vissza fog állni. Persze, figyeld az étkezést, tornázz, de felesleges 7 kilót még leszenvedni magadról. Szerintem. Persze ez csak jó tanács A bőr feszesedését megtámogathatod kollagénnel, Q10 kapszulával vagy ilyen tartalmú feszesítő testápolóval.
2020. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!